fbpx
Проект
XT-250
Двоповерховий будинок в стилі Хай-Тек – чудовий вибір для великої сім’ї
250 м²
2 поверхи
2 санвузла
Є гараж
Є тераса
Про проект

Будинок зацікавлює з першого погляду своєю формою та сучасним дизайном. Фасад оздоблений декоративною цеглою кольору молочного шоколаду та фіброцементними панелями з імітацією фактури дерева, таким чином будинок виглядає розкішно та величаво.

Планування кімнат ретельно продумане та забезпечує ідеальні умови використання простору усім жителям. Просторий перший поверх – це велика вітальня об’єднана з кухнею, тут присутня гардеробна кімната та сан. вузол. З вітальні є вихід через великі панорамні двері на криту терасу з каміном, на якій буде комфортно перебувати в будь-яку погоду та пору року. Також на першому поверсі розташоване тех.приміщення та гараж на 2 автомобіля. Наявність переходу з гаража в передпокій робить життя мешканцям будинку комфортним та позбавляє їх переходу до машини через вулицю у погану погоду.

На другому поверсі розташовані 4 світлі спальні та сан. вузол. В усіх кімнатах двері виходять в коридор. Також на другому поверсі присутній невеликий балкон, але за бажанням простір над гаражем можна перепланувати у простору терасу

Планування
Перший поверх
Другий поверх
Наші роботи з проектування


Наші роботи з дизайну інтер'єру
Вартість будівництва будинку за проектом XT-250
Залиште вашу електронну адресу та одразу отримайте прорахунок вартості будівництва на пошту
Заявку отримано!
На вашу електронну пошту найближчим часом буде надіслано прорахунок вартості будівництва.