• Головна
  • Будівництво швидкомонтованих будинків від СервісБуд

Будівництво швидкомонтованих будинків від СервісБуд

Швидкомонтовані будинки під ключ від компанії «СервісБуд» – це затишні котеджі, просторі багатоповерхові споруди та ергономічні дачні будиночки, створені за канадською технологією із СІП-панелей. За мінімальні терміни ми спроектуємо, збудуємо будинок, проведемо в ньому комунікації, розробимо індивідуальний дизайн-проект та виконаємо оздоблювальні роботи з гарантіями якості. Будинок вашої мрії – всього за крок від вас. І ми допоможемо створити його із мінімальними витратами.
Професійні бригади
Швидкість виконання
Гарантія якості

Швидкомонтовані будинки: технологія

Канадська технологія будівництва будівель із СІП-панелей вже кілька десятиліть займає лідерські позиції у сфері зведення конструкцій, що швидко зводяться, і в найближчій перспективі вона не втратить своїх позицій. У Канаді близько 80% приватних котеджів створюються саме так. В її основі – використання готових СІП-панелей, які збираються з використанням термовставок та каркасу з дерев’яного бруса, на зразок конструктора LEGO. Потрібні мінімальні підготовчі роботи, проектування архітектурно-інженерної частини за рахунок стандартизованої технології займає мінімум часу. Завдяки такій методиці з нуля побудувати каркасний котедж із сендвіч-панелей із зовнішнім оздобленням  можна лише за 90 днів.

Канадські модульні будівлі цінують за простоту будівництва, доступну вартість та відмінні теплоізоляційні характеристики. Невипадково такі конструкції називають «будинками-термосами». Це не єдині переваги таких споруд, детальніше про них поговоримо далі.

Єдиним недоліком канадських модульних будинків вважають їхній стандартний, типовий зовнішній вигляд. Однак це легко виправити за рахунок оригінального та стильного зовнішнього оздоблення.

Переваги швидкомонтованих будинків із СІП панелей

Модульні швидкомонтовані будівлі за канадською технологією – це найкращий вибір відразу з кількох причин. Вони дозволяють заощадити час та гроші не тільки на етапі будівництва, але й у процесі експлуатації за рахунок енергоефективних технологій, чудової теплоізоляції, екологічності. Це дійсно дешеві технології, ви можете придбати власне житло за невеликі гроші. Серед ключових переваг споруд, що швидко будуються, з сендвіч панелей відзначимо:

01.

Довговічність

Розрахунковий термін експлуатації без капітального ремонту становить 80 років.

02.

Надійність

Готові збірні швидкомонтовані будинки характеризуються вогнетривкістю, сейсмостійкістю.

03.

Висока енергоефективність

За рахунок спеціальної технології, використання якісної теплоізоляції, втрати тепла в приміщеннях мінімальні і ви економитимете на рахунках на опаленні.

04.

Висока швидкість будівництва

Роботи можна проводити за будь-яких погодних умов. Каркасні швидкомонтовані будинки не вимагають усадки, тому відразу можна переходити до внутрішнього оздоблення.

Вартість швидкомонтованих будинків від СервісБуд

Компанія «СервісБуд» – це найкраща в Україні ціна на будівництво будинків, що швидко зводяться. Ми пропонуємо два тарифи – під чистове оздоблення та під ключ. У тарифі «Під чистове оздоблення» виконується власне будівництво фасаду та виконується чорновий ремонт, а дизайнерське оздоблення ви можете робити самостійно. Ціна будівництва – 450 $ кв.м. У тарифі «Під ключ» ви отримуєте повністю готовий котедж з обробкою за авторським дизайн-проектом, в якому залишається лише розставити меблі. Ціна будівництва швидкомонтованого будинку в цьому тарифі – 800 $ кв.м. Розрахувати бюджет будівництва котеджу, що швидко зводиться, ви можете за допомогою спеціального калькулятора на нашому сайті або зв’язавшись з менеджерами по телефону, – вони проконсультують і проведуть розрахунки.
Заявку отримано!
У ваш месенджер(Viber, Telegram) або на електронну пошту найближчим часом буде надіслано прорахунок вартості будівництва.

Чому нам можна довірити будівництво швидкомонтованих будинків?

Ми гарантуємо, що результат якісно перевершить ваші очікування. Про це свідчать цифри. Будівництво котеджів, що швидко зводяться з компанією «СервісБуд» – це:
10 років

досвіду в ніші будівництва та проектування

більше 150

успішно виконаних проектів

23,000кв.м.

житлової нерухомості, введеної в експлуатацію

Будівництво швидкомонтованих будинків будь-яких розмірів

Компанія «СервісБуд» допоможе в реалізації будь-яких архітектурно-інженерних рішень для приватних осіб та бізнесу. Ми будуємо швидкомонтовані будинки будь-якого типу:

01.

Приватні будинки

Канадські швидкі будівлі в кілька поверхів з великою площею забезпечать комфорт для великої родини і подарують кожному особистий простір.

02.

Продаж котеджів

Затишний заміський котедж із модульних СІП-панелей виглядає, як на картинці. Це чудовий приклад стильного, естетичного та недорого житла.

03.

Дачі

Швидкомонтовані будинки для дачі будуються буквально за пару місяців, і ви можете в’їхати на літо в дачний будиночок вже цього літнього сезону.