• Головна
  • Дизайн проект будинку від СервісБуд

Дизайн проект будинку від СервісБуд

У наш час існує безліч простих способів зробити будинок красивішим, але часу завжди мало. СервісБуд пропонує ідею, яка вдихне життя в будь-який простір у вашому будинку: Дизайн-проект будинку. Якщо все зроблено правильно, це може надати вашій оселі такі вібрації, яких у неї ще ніколи не було. Це може навіть допомогти зробити ваш сучасний будинок унікальним.
Професійні бригади
Швидкість виконання
Гарантія якості

Послуги дизайну будинку від СервісБуд

Ми пропонуємо широкий спектр послуг, яких немає в жодному іншому агентстві з дизайну будинку в Києві. Всі вони призначені для того, щоб привнести найкраще в будинок людини та покращити його загальний вигляд, стиль та структуру.

01.

Розробка дизайн проекту

Для розробки проекту дизайну будинку СервісБуд потрібно багато часу та зусиль: на огляд об’єкта, визначення потенціалу та бюджету для ремонту чи реставрації будинку. Також потрібен час, щоб поділитися пропозиціями, думками та порадами з домовласниками.

02.

Авторський нагляд

СервісБуд – це агентство повного дизайну будинку. Ми володіємо глибокими знаннями та досвідом у галузі дизайну, перепланування та ремонту житла. Ми гарантуємо авторський нагляд за втіленням в життя проекту вашої оселі. Наші фахівці – експерти у своїй професії, кваліфіковані консультанти з великим досвідом роботи, здатні привнести найкраще до будинку, надавши йому гарних ноток, нового вигляду, стилю та структури.

03.

3D-візуалізація

Більшість агентств із проектування будинків не надають реальних 3D-зображень запропонованого ремонту. Це значно знижує здатність домовласників приймати обґрунтовані рішення щодо своїх будинків. Саме за допомогою 3D-візуалізації СервісБуд хоче надати впевненості домовласникам у їхніх інвестиціях у проект дизайну будинку.

Більше ніж дизайн-студія

СервісБуд – це не просто дизайн-студія, але і АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА компанія, що дає вам впевненість у тому, що ви приймаєте правильне рішення щодо інвестицій у нерухомість. Завдяки цьому компанія здатна допомогти вам розробити найкращий дизайн-проект будинку з найменшою кількістю стресу та клопоту. Компанія має змогу побудувати будинок “під ключ”.

СервісБуд пропонує дизайн-проект будинку, де ви можете вибрати з широкого спектру послуг з дизайну будинку, щоб досягти бажаного вигляду вашого житла. Компанія працювала як над невеликими проектами, так і над масштабними проектами з розбудови комерційних та житлових приміщень. Для кожного проекту СервісБуд дбає про те, щоб надати клієнтам тільки високоякісні об’єкти та послуги. До них відносяться архітектурні креслення зі специфікаціями для дому, повне перед будівельне планування, реєстрація постачальників, бюджет проекту та повна звітність з управління трудовими ресурсами.

 

Вартість дизайн проекту будинку

СервісБуд пропонує доступні рішення щодо благоустрою будинку, які можуть стати гарною інвестицією у майбутнє. Розробка дизайн-проекту коштує від $18 за квадратний метр. Сюди входить вартість розробки ідей та ескізів, підготовка архітектурних креслень, візуалізація проекту за допомогою 3D-візуалізації тощо. Ви можете співпрацювати з СервісБуд та отримати безкоштовний кошторис на дизайн-проект будинку. Це відмінний ключ до розуміння того, чи зможете ви дозволити собі послуги та на якій стадії знаходиться проект. Щоб подати заявку на розрахунок, заповніть усі поля форми, і протягом 2 днів ми надішлемо вам відповідь.
Заявку отримано!
У ваш месенджер(Viber, Telegram) або на електронну пошту найближчим часом буде надіслано прорахунок вартості будівництва.

Замовити Дизайн проект будинку будь-яких розмірів

Якщо ви хочете замовити послуги Сервісбуд, вам не потрібно турбуватися про те, що у вас велика нерухомість. Компанія може працювати як над маленькими, так і над великими проектами. Ми маємо перевірений послужний список з клієнтами, які включають невеликих індивідуальних домовласників, архітекторів, а також дрібні та великі компанії та підприємства.

01.

Приватні будинки

Сервісбуд працює над проектами, що охоплюють широку область приватного сектору, включаючи переобладнання окремих домашніх приміщень, ванних кімнат і спалень. Компанія працює як у сучасних, так і традиційних приміщеннях. До служби підтримки можна звернутися в будь-який час дня та ночі.

02.

Котеджі

Сервісбуд пропонує повний спектр послуг з проектування котеджів. Компанія гарантує, що ви отримаєте вичерпну консультацію без зайвих витрат. Вона може працювати як над невеликими негабаритними просторами, так і над великими новими проектами для котеджів і будинків.

03.

Заміські будинки

У нас є досвід переробки літніх котеджів, бунгало та інших малогабаритних проектів будинків. Для того, щоб ваш проект заміського будинку пройшов за планом, СервісБуд надає індивідуальну гарантію.

Чому нам можна довірити дизайн інтер’єру Вашої оселі?

СервісБуд відомий 10-річним досвідом проектування та будівництва, понад 150 реалізованих проектів, 23 тис. кв. м. успішно побудованих та введених в експлуатацію. Команда професіоналів включає архітекторів, декораторів та інженерів. Маючи хорошу репутацію на ринку, нам легко вдається залучати найкращих фахівців у своїй галузі для створення інтер’єру вашої мрії.
10 років

досвіду в проектуванні та будівництві

більше 150

виконаних проектів

23,000кв.м.

успішно побудовано і введено в експлуатацію