• Головна
  • Проектування, монтаж електропостачання від СервісБуд

Проектування, монтаж електропостачання від СервісБуд

Безпека та безперебійність електропостачання будь-якого сучасного будинку залежать від якості монтажу електромереж. Роботи з встановлення електромереж – це складний та важливий етап, який слід виконувати з дотриманням строгих правил та будівельних норм. Монтаж електропостачання житла складається з облаштування внутрішніх та зовнішніх мереж. Компанія «СервісБуд» має у своєму штаті кваліфікованих співробітників із багаторічним досвідом роботи. Ми готові виконати весь комплекс послуг, пов’язаних із проектуванням та встановленням електропостачання у Вашому будинку.
Професійні бригади
Швидкість виконання
Гарантія якості

Електропостачання «під ключ» від «СервісБуд»

Ми виконуємо повний комплекс робіт, пов’язаних з електрикою, від проектування електромереж будівлі до монтажу освітлювальних приладів та іншого електроустаткування.

01.

Проектування

Про розробку системи електропостачання будівлі важливо замислитись ще на етапі проектування будівельних конструкцій. У процесі проектування систем електропостачання необхідно провести розрахунки потужності, необхідної для будинку, спланувати розташування трас електропроводки та ретельно продумати контур заземлення.

02.

Монтаж

У точній відповідності до проектної документації виконуються монтаж систем електропостачання. Електричні кабелі прокладають або вертикально, або горизонтально (з кутами повороту 90о). Допускається монтаж відкритої або закритої проводки.

Етапи проектування системи електропостачання

Розглянемо детальніше етапи проектування систем електропостачання. Для правильної установки електричного проведення інженерам потрібно:

  • Розпланувати розташування електричного обладнання;
  • Створити схему розміщення мереж розподільного типу та мереж мереж;
  • Вибрати кабелі та здійснити процес їх прокладання по певній трасі;
  • Створити специфікацію;
  • Схематично визначити розміщення електропроводки та обладнання.

Етапи монтажу системи електропостачання

Монтаж – не менш трудомісткий процес. Потрібно доставити всі необхідні матеріали на будівельний об’єкт, потім слід проробляти штроби (у разі встановлення закритої проводки), розташування кабелів згідно проекту, розведення трас електричної проводки. Завершальним етапом є встановлення вимикачів, розеток, лампочок та світильників.

Установка електропроводки проводиться завершальному етапі будівництва будинку, тобто. вже повинні бути готові стіни, перегородки, двері та вікна.

Вартість проектування та монтажу електропостачання

Ціна наших послуг може змінюватись в залежності від типу складності житлового будинку або квартири, кількості розеток, вимикачів, площі будівлі та індивідуальних побажань клієнта, які обговорюються під час зустрічі зі спеціалістами.

Як замовити послуги від «СервісБуд»

Якщо у Вас виникли питання, пов’язані з проектуванням та встановленням систем електропостачання – заповнюйте форму зворотнього зв’язку. Після надсилання даних з Вами зв’яжеться наш інженер та безкоштовно проконсультує у телефонному режимі.
Заявку отримано!
У ваш месенджер(Viber, Telegram) або на електронну пошту найближчим часом буде надіслано прорахунок вартості будівництва.