• Головна
  • Монтаж водопостачання та каналізації від «СервісБуд»

Монтаж водопостачання та каналізації від «СервісБуд»

Компанія «СервісБуд» виконує роботи із зовнішньої та внутрішньої установки каналізації та водопроводу. Ми починаємо роботу на етапі проектування та завершуємо монтажем водостічної системи та всіх необхідних труб. Також компанія виконає всю роботу швидко та «під ключ».
Професійні бригади
Швидкість виконання
Гарантія якості

Види монтажних робіт: водопостачання, каналізація, встановлення системи опалення

Плануючи встановлення системи водопостачання у приватному будинку, слід пам’ятати, що водопостачання буває питним та господарським, а також централізованим та автономним.

Всі водопровідні мережі за температурою води, що подається, діляться на водопроводи холодного і гарячого водопостачання. А за розташуванням трубопроводів системи водопостачання розрізняють зовнішні та внутрішні мережі водопроводу.

Виходячи з цього, ми реалізуємо такі монтажні роботи:

  • Монтаж труб;
  • Розведення труб гарячого та холодного водопостачання;
  • Шумоізоляція труб;
  • Монтаж внутрішньої водостічної системи, встановлення бойлера, душу, гігієнічного душу, раковини, пральної машини, змішувачів, ванної кімнати, лічильників обліку води тощо;
  • Підключення та розведення системи опалення;
  • Монтаж септиків.

Системи гарячого та холодного водопостачання

Монтаж системи гарячого та холодного водопостачання – це пріоритетні інженерні системи, які необхідні для комфортного та повноцінного життя у приватному будинку. Джерелом води в даному випадку має бути колодязь або свердловина, від водоймища труби підводять на кухню, у ванну кімнату та вбиральню, а також підключають до сантехнічних приладів.

Установка каналізації

Монтаж внутрішнього водостічного механізму та каналізаційних труб – найбільш громіздка частина монтажних робіт, установку водостічної конструкції слід розпочинати лише тоді, коли на руках є готовий проект/схема водопостачання та каналізації будинку.

Монтаж септиків

Септик – це герметична ємність для стокової води, що надходить з житла, найчастіше виготовляється з металу, буває також пластиковою, бетонною та металевою. Цей вид каналізації запобігає забрудненню ґрунту та води у прилеглих колодязях/водоймах.

 

Як замовити установку водопостачання та каналізації від «СервісБуд»

Якщо Вам потрібний розрахунок, цікавить вартість послуг або виникли інші питання – заповніть форму на нашому сайті. Після цього з Вами зв’яжеться наш інженер і надасть усю нформацію, що Вас зацікавила.
Заявку отримано!
У ваш месенджер(Viber, Telegram) або на електронну пошту найближчим часом буде надіслано прорахунок вартості будівництва.