• Головна
  • Будівництво будинків, котеджів у Львові від СервісБуд

Будівництво будинків, котеджів
у Львові від СервісБуд

Канадська технологія будівництва будинків та котеджів у Львові від СервісБуд – ми допоможемо вам вибрати той тип нерухомості, який буде відповідати вашим вподобанням, вашим потребам та вашому бюджету.
Професійні бригади
Швидкість виконання
Гарантія якості

Архітектурно-будівельна компанія СервісБуд у Львові

СервісБуд – це компанія, яка займається проектуванням, будівництвом та нерухомістю.
Основним напрямом її роботи є будівництво житлових та комерційних будівель, а також торгових будівель для виставок, готелів, офісів та інших споруд.
За роки діяльності компанія сформувала ефективну команду, об’єднану спільною метою: – спроектувати та побудувати високоякісний продукт, який відповідатиме потребам своїх клієнтів. Наші фахівці здатні випустити кожен проект під будь-які вимоги замовника, пропонуючи широкий спектр варіантів вибору. Наша будівельна компанія постійно вдосконалює свої методи роботи з технологією, щоб відповідати потребам та запитам сучасного світу.

Наші послуги

СервісБуд надає всі види будівельних послуг, починаючи від проектування, постачання будівельного обладнання, реконструкції та закінчуючи наданням технічної та консультаційної підтримки. СервісБуд також надає широкий спектр послуг у сфері нерухомості.

01.

Будівництво будинків

СервісБуд допоможе вам побудувати будинок, котедж та квартиру з різних матеріалів та у будь-якому місці Львова – у мікрорайоні, в центрі міста або на околиці міста.
Ми можемо будувати будинки для всіх типів районів.

02.

Проектування будинків

Для того, щоб побудувати ідеальний будинок, нам перш за все потрібен хороший проект. Вибравши стиль архітектури та тип будівлі, спеціалісти СервісБуд допоможуть вам створити ідеальний проект, який буде відповідати всім вашим вимогам.

03.

Дизайн інтер’єру

Створюючи комфортний дизайн інтер’єру, який впишеться у будь-який об’єкт, ми звертаємось до спеціалістів нашої компанії. Сервісбуд надає повні професійні послуги з розробки індивідуального дизайну для клієнта.

Вартість будинку “під ключ” у Львові

Якщо у вас вже є житловий будинок або ви плануєте його побудувати і вирішили спочатку звернутися за допомогою до архітекторів і дизайнерів, то СервісБуд повинен стати вашим першим вибором, оскільки наша ціна є найкращою на ринку. “Під чистові роботи” від $450 за 1 кв.м. – Будинок буде збудований і готовий до оздоблювальних робіт. “Під ключ” від $800 за 1 кв.м. – Складемо дизайн-проект та реалізуємо все так, як візуалізували. Для розрахунку вартості будівництва будинку заповніть форму.
Заявку отримано!
У ваш месенджер(Viber, Telegram) або на електронну пошту найближчим часом буде надіслано прорахунок вартості будівництва.

Будівництво будинків “під ключ” у Львові будь-яких розмірів

СервісБуд спеціалізується на виробництві будинків під ключ. “Під ключ” означає, що ми не просто будуємо будинок, а починаючи з етапу проектування, закінчуючи комплектацією та здаванням в експлуатацію.

01.

Приватні будинки

СервісБуд допоможе облаштувати ваш власний будинок або приватний котедж у Львові. Ми маємо всі необхідні навички та досвід для здійснення таких будівельних проектів з нуля та відповідно до побажань замовника.

02.

Котеджі

Ми надаємо повний спектр будівельних послуг, включаючи будівництво приватних котеджів. Ми допоможемо звести цегляні будинки за містом, в селі або на околиці.

03.

Заміські будинки

СервісБуд будує сучасні заміські будинки у всіх регіонах України. Компанія також допоможе вам провести ревізію побудованих приміщень та дасть поради щодо їх поліпшення.

04.

Особняки

СервісБуд має довгу історію роботи в проектуванні львівських особняків, завдяки чому сьогодні компанія вважається однією з найкращих в Україні з проектування та зведення розкішних будівель.

Матеріали, які ми використовуємо для будівництва будинків

СервісБуд має всі необхідні навички та досвід для проведення будівельних робіт у будь-якій точці України. Ми можемо надати вам всю необхідну інформацію про матеріали, технології та системи, що використовуються в будівництві, ціни на які вас приємно здивують. Для подання заявки на розрахунок заповніть всі поля і протягом 2 днів ми надішлемо вам відповідь.

01.

СІП-панелі (каркасні будинки)

СІП-панелі є основним видом послуг для будинків будь-якого розміру. Ми надаємо проектування каркасних будинків “під ключ” від стадії планування до захисту будівлі від дощу, снігу та вітру або можливості купити каркасний будинок у Львові.

02.

Цегла

Ми використовуємо цеглу кращої якості, виготовлену на основі місцевої глини. Цегла, що використовуються, створюються вручну і випалюється при температурі 2200-2300 °С.

03.

Керамічні блоки

Наша компанія також будує будівлі з піноблоків, газоблоків та керамічних блоків. Це блоки кращої якості, які випалюють у спеціальній печі.

Чому нам можна довірити будівництво Вашої оселі?

Компанія СервісБуд протягом 10-ти років споруджує будинки для своїх клієнтів та має багаторічний досвід у проектуванні та будівництві, більш ніж 150 реалізованих проектів, 23 тисячі квадратних метрів, успішно побудованих та введених в експлуатацію.
10 років

досвіду в проектуванні та будівництві

більше 150

виконаних проектів

23,000кв.м.

успішно побудовано і введено в експлуатацію