• Головна
  • Монтаж каналізації від СервісБуд

Монтаж каналізації від СервісБуд

Монтаж каналізації та супутні сантехнічні роботи у будинку вимагають кваліфікованого підходу та досвіду з боку бригади працівників. Компанія «СервісБуд» надає високоякісні послуги монтажу внутрішньої та зовнішньої каналізації. Також ми виконуємо проекти будь-якого масштабу та рівня складності, працюємо з використанням сучасних інструментів та перевірених матеріалів.
Професійні бригади
Швидкість виконання
Гарантія якості

Монтаж каналізації: що потрібно врахувати

У процесі монтажу системи каналізації важливо керуватися такими правилами:

  1. Вибрати труби відповідного типу (полімерні, чавунні, керамічні тощо) та діаметра;
  2. Правильно передбачати кути та вигини;
  3. Передбачити правильне прокладання та ущільнення труб під грунтом.

Всі ці нюанси враховуються під час укладання проекту каналізаційної системи.

Також важливо розуміти, що каналізацію поділяють на зовнішню та внутрішню.

Можна спробувати облаштувати водовідведення своїми руками, але, щоб уникнути серйозних помилок і прорахунків, краще звернутися до фахівців. Компанія «СервісБуд» виконує всі перераховані вище види робіт «під ключ».

Головною відмінністю внутрішньої каналізації від зовнішньої є відведення ринв безпосередньо від джерела.

Також труби, які використовуються для внутрішньої каналізації, відрізняються від зовнішньої діаметром, будовою, можуть бути виготовлені з шумопоглинаючого матеріалу (актуально для багатоквартирних будинків) або хімічно стійкими (підходять для виробничих приміщень).

Зовнішні труби зазвичай двошарові або тришарові, внутрішні одношарові. Труби для внутрішньої каналізації виготовляють із ПВХ або поліпропілену. Кріплення здійснюють за допомогою зварювання або фітингу труб. Ще одна відмінність внутрішніх каналізаційних труб – сірий колір.

Каналізація «під ключ» від компанії «СервісБуд»

Відповідальний підхід від “СервісБуд” дозволяє створювати високотехнологічні каналізаційні системи з високим ступенем надійності та тривалим терміном служби. Ми – команда професійних проект-інженерів та досвідчених бригад монтажників, яка гарантує якісне виконання робіт та у зазначені терміни.

01.

Монтаж внутрішньої каналізації

Проектування розведення каналізаційного обладнання. Встановлення сантехніки, труб, стояків, відводів, сполучних деталей.

02.

Монтаж зовнішньої каналізації

Професійне встановлення системи очищення (септика), прокладання труб, вузлів каналізації, з використанням сучасних матеріалів.

Етапи монтажу каналізаційних систем

Монтаж каналізації здійснюється після розробки детального проекту. У процесі його складання враховують склад та обсяг стічних вод, кількість мешканців, конструктивні особливості будівлі та низку інших нюансів.

Монтаж каналізації проводять у суворій послідовності:

  • Облаштування стояка;
  • Розведення труб (зазвичай прихованим способом – у підлозі, стінах, землі);
  • Установка відводів, герметизація та з’єднання труб;
  • Шумоізоляція; встановлення фітингів;
  • Монтаж та підключення сантехнічного обладнання;
  • З’єднання стояка та вузлів.

Після монтажу каналізації проводять комплекс пусконалагоджувальних робіт, перевіряють герметичність, правильність функціонування системи.

Вартість встановлення каналізаційних систем

Ціна монтажу каналізації може змінюватись в залежності від складності проекту, типу каналізації (внутрішня, зовнішня), її довжини, кількості точок виходу та безлічі інших аспектів. Всі нюанси щодо вартості Ви можете обговорити при зустрічі з нашими інженерами.

Як замовити послуги від «СервісБуд»

Замовити послуги компанії «СервісБуд» Ви можете на нашому сайті. Заповнюйте клієнтську форму і незабаром з Вами зв’яжеться наш співробітник
Заявку отримано!
У ваш месенджер(Viber, Telegram) або на електронну пошту найближчим часом буде надіслано прорахунок вартості будівництва.