• Головна
  • Будівництво СІП-будинків під ключ від «СервісБуд»

Будівництво СІП-будинків під ключ від «СервісБуд»

Компанія «СервісБуд» створює проекти для різних типів будівель – від дачних будиночків до житлових будинків та комерційної нерухомості. Також можливе будівництво СІП-будинків за вашим проектом з індивідуальними правками (за бажанням). Виконуємо весь комплект робіт – від узгодження авторського задуму до фасадного оздоблення готового будинку. Приклади наших робіт дивіться у портфоліо.
Професійні бригади
Швидкість виконання
Гарантія якості

Будівництво СІП-будинків усіх типів

Ми будуємо будинки за канадською технологією. Візьміть до уваги, чи це буде літній заміський будиночок або повноцінне житло для великої родини. Якщо ви не плануєте цілорічне проживання, можна використовувати спрощений варіант СІП-панелі.

01.

Будинки, котеджі

Будуємо заміські індивідуальні будинки із СІП-панелей, зводимо за 3 місяці в комплектації “під внутрішні роботи” одно- та двоповерхові котеджі за приємними цінами.

02.

Заміські будинки

Заміські будиночки відрізняються від постійного житла типом утеплення та квадратурою, це невеликі каркасні будівлі для відпочинку із сім’єю. Переваги заміського SIP-будиночка – швидке будівництво та вигідна ціна.

03.

Комерційні будівлі

Комерційні будівлі з СІП-панелей від «СервісБуд» – це висока енергоефективність, вигідне вкладення грошей, швидкість складання та суттєва економія на оздоблювальних матеріалах.

Інші послуги

Крім зведення SIP-будинків, ми надаємо широкий спектр інших послуг: підготовку архітектурних рішень та всієї необхідної кошторисної документації, обробку готових будівель, монтаж внутрішніх інженерних систем тощо. Наші спеціалісти супроводжують усі етапи будівництва – від закладання фундаменту до встановлення дверних замків. Також ми реконструюємо та ремонтуємо існуючі будинки.

01.

Проектування СІП будинків

Унікальна особливість СІП-панелей полягає у можливості проектування будинку будь-якої складності, розміру та форми.

02.

Реконструкція існуючих будівель

СІП-панелі – це зручний та недорогий спосіб реконструювати, перебудувати, а також добудувати маленький чи старий будинок; за допомогою легких панелей можна реконструювати навіть старі будинки.

03.

Ландшафтні роботи

Встановлення автоматичних систем зрошення, озеленення присадибної ділянки, висадка рослин та оформлення газонів – ми виконуємо оформлення території з огляду на всі побажання клієнтів.

SIP-будинки від “СервісБуд”

Будинки із СІП-панелей від “СервісБуд” – це великий вибір на будь-який гаманець. Сучасні будинокомплекти, екологічні матеріали, швидкі терміни зведення та кваліфікований персонал – це якості, що вирізняють компанію серед інших на ринку. На нашому сайті ви можете ознайомитись з усіма послугами, які ми надаємо.

Замовити будівництво будинків з СІП-панелей

Щоб замовити проектування або будівництво каркасного будинку, заповніть форму. Незабаром з вами зв’яжеться наш співробітник і відповість на всі запитання. Разом з вами ми спроектуємо та збудуємо будинок вашої мрії!
Заявку отримано!
У ваш месенджер(Viber, Telegram) або на електронну пошту найближчим часом буде надіслано прорахунок вартості будівництва.