fbpx
  • Головна
  • Будівництво будинків під ключ у Києві від СервісБуд

Будівництво будинків під ключ
у Києві від СервісБуд

Будівництво будинків під ключ від компанії СервісБуд – це гарантії якості, доступні ціни та комфортна співпраця. Ми з’ясовуємо вашу ідею та знаходимо спосіб реалізувати її з мінімальними витратами. В результаті ви отримуєте будинок своєї мрії, в якому планування, оздоблення та комунікації створені спеціально під ваші звички та спосіб життя. Впевнені – після знайомства з особливостями будівництва будинків у Києві ви замовите котедж саме у нас.
Професійні бригади
Швидкість виконання
Гарантія якості

Будівельні послуги від СервісБуд

Ми можемо побудувати та спроектувати будь-яку будову – від заміських особняків та таунхаусів на кілька сімей до невеликих приватних котеджів, дачних будиночків. Усі послуги можна поділити на три групи: будівництво, проектування споруд, розробка дизайну інтер’єру.

01.

Будівництво будинків, котеджів

Будівництво будівель під ключ у Києві включає кілька етапів. Головні з них – це закладка фундаменту, зведення стін, покрівельні роботи, прокладання інженерних комунікацій, зовнішнє оздоблення, внутрішнє оздоблення, післябудівельне прибирання. Для кожного із завдань у нас є команда досвідчених фахівців.

02.

Проектування будинків, котеджів

Дуже важливий етап, оскільки від архітектурно-інженерного проекту залежить комфорт, довговічність та безпека будови. У нашій команді – досвідчені та кваліфіковані фахівці, які зможуть реалізувати будь-яку ідею найпростішим та найнадійнішим способом. Окрім проектування, ми виконуємо підбір матеріалів та розрахунок калькуляції будівельних робіт.

03.

Дизайн інтер’єра

Один із найбільш затребуваних напрямків діяльності компанії «СервісБуд» у Києві – розробка авторського дизайн-проекту та візуалізація інтер’єру у спеціальних комп’ютерних програмах. За рахунок цього можна ще до початку ремонту скоригувати ідею та створити інтер’єр, у якому все буде по-вашому. У створенні дизайну наші досвідчені дизайнери орієнтуються на ваші побажання, модні тенденції та закони композиції, колористики та ергономіки.

04.

Огляд земельної ділянки

Огляд ділянки, який виконують досвідчені та кваліфіковані фахівці, дозволяє знизити витрати та терміни будівництва, уникнути непотрібного клопоту та створити ідеальний проект будинку, котеджу.

Вартість будівництва будинків у Києві від СервісБуд

У нас найдемократичніша вартість будівництва приватних будинків у Києві та області. Ціна залежить від обраного тарифу, їх два. Пакет «Під ключ» передбачає, що ви замовляєте проект та будівництво, і отримуєте готовий будинок з оздобленням, в який одразу можете в’їжджати. Ціна у цьому тарифі – 800 доларів за квадратний метр. Пакет «Під оздоблення» означає, що ми будуємо будинок, виконуємо інженерні роботи, прокладаємо комунікації, робимо чорнове оздоблення, а косметичний ремонт ви робите самостійно. Ціна – 450 доларів за квадратний метр.
Заявку отримано!
У ваш месенджер(Viber, Telegram) або на електронну пошту найближчим часом буде надіслано прорахунок вартості будівництва.

Матеріали, які ми використовуємо для будівництва будинків, котеджів

Ми працюємо з усіма матеріалами, що використовуються на українському ринку – цеглою, швидкомонтованими СІП-панелями, газобетоном. Вибір матеріалу залежить від ваших побажань, бюджету та умов будівництва.

01.

Будинки з цегли

Будинок із цегли теплий, надійний та міцний. Він має високий рівень сейсмічної стійкості, а довговічність досягає сотні років. Цегляні будинки естетично дуже привабливі, можна реалізовувати будь-які архітектурні та дизайнерські ідеї. Щоправда, на їх будівництво потрібен час, оскільки цеглині ​​потрібна усадка.

02.

Каркасні будинки

Унікальна канадська технологія дозволяє побудувати котедж із СІП-панелей лише за три-чотири місяці – це вже з оздобленням. Швидкомонтовані будинки теплі, оскільки СІП-панелі відпочатку містять теплоізоляцію. Каркасний будинок – це доступний за вартістю варіант придбати власне житло на своїй земельній ділянці.

03.

Будинки з газобетону

Будівництво будинків з газоблоку та піноблоку в Києві також займає небагато часу і коштує недорого. Такі котеджі теплі, сейсмічно стійкі, довговічні. Є свобода створювати будь-яке планування. Важливо подбати про відмінну гідроізоляцію, оскільки газобетон вбирає воду, що зменшує довговічність будівель.

Чому нам можна довірити будівництво будинку під ключ у Києві?

«СервісБуд» – це компанія, яка піклується про кожного клієнта. Тому ми прагнемо досягати досконалості у нашій роботі. Найкраще про наші досягнення говорять цифри. “СервісБуд” – це:
10 років

на ринку будівництва житлових будинків України

більше 150

виконаних проектів

23,000

квадратних метрів нерухомості, що вже в експлуатації

Як замовити будівельні послуги компанії СервісБуд у Києві?

Замовте будівництво ідеального будинку прямо зараз! Зателефонуйте нашим менеджерам за номерами, вказаними на сайті, або заповніть форму зворотнього зв’язку, тоді наші спеціалісти зв’яжуться з вами найближчим часом. Менеджери детально проконсультують вас, з’ясують ваш запит та вже завтра команда архітекторів та дизайнерів почнемо працювати над проектом будинку вашої мрії у Києві!
Заявку отримано!
У ваш месенджер(Viber, Telegram) або на електронну пошту найближчим часом буде надіслано прорахунок вартості будівництва.