• Головна
  • Бетонні та монолітні роботи від СервісБуд

Бетонні та монолітні роботи від СервісБуд

Бетонні та монолітні роботи – це відповідальний процес, необхідний для багатьох видів будівництва. Марка бетону, якісна заливка, спорудження підлоги, фундаменту, колон без тріщин, рівномірне усадження – пріоритетні нюанси зведення будинку. «СервісБуд» професійно займається проведенням цих робіт, гарантує міцність та довговічність будівель будь-якого типу.
Професійні бригади
Швидкість виконання
Гарантія якості

Види бетонних робіт

Існує безліч видів бетонних робіт, ми спробуємо виділити основні:

  • Спорудження фундаменту;
  • Зведення колон;
  • Спорудження стін;
  • Заливка бетонної підлоги.

Фундамент є основою будь-якої будівлі, тому ми приділяємо даному етапу будівництва особливу увагу, будуємо монолітні та стрічкові фундаменти, використовуємо армування.

Зведення колон

Колони – вертикальні залізобетонні конструкції, що служать опорою для балок та перекриттів. Колони є важливим аспектом, що забезпечує міцність споруди та впливає на архітектуру будівлі.

Спорудження стін

Ми зводимо бетонні стіни за допомогою різних технологій, у тому числі монолітного бетону або розчину з пінобетону та полістиролбетону.

Заливка бетонної підлоги

Заливка підлоги – дуже кропіткий процес, що вимагає досвіду, ретельної підготовки ґрунту, організації гідроізоляції, облаштування опалубки для стяжки підлоги та укладання арматурної сітки.

Види монолітних робіт

Монолітні роботи – це великий спектр послуг, що мають різну вартість. Ми виділимо пріоритетні види цих робіт:

  • Монолітне перекриття; 
  • Монолітні стіни;
  • Виготовлення монолітних колон. 

Монолітне будівництво вважається найбільш перспективним, надійним та затребуваним. Ми використовуємо види таких робіт у цивільному та промисловому будівництві.

Монолітне перекриття

Якісний бетон, грамотний поетапний підхід до роботи та правильне армування допомагають створити міцне монолітне перекриття, яке є одним із найважливіших несучих компонентів будинку.

Монолітні стіни

Монолітна стіна – це довговічна конструкція, створена на основі бетону і арматури і дає високі експлуатаційні характеристики при невисокій ціні.

Виготовлення монолітних колон

Окрім інших послуг, ми пропонуємо великий вибір монолітних колон – для закріплення бетонних консолей та панелей, для монтажу сходових прольотів, для встановлення на торцях будівель тощо.

Як замовити бетонні та монолітні роботи від СервісБуд

Технологія будівництва фундаменту, несучих конструкцій, правильного монтажу сходових прольотів – це важливі етапи, що відповідають за міцність, сейсмічну пристосованість та стійкість будівлі. Такі типи робіт важливо довіряти лише досвідченим фахівцям. Якщо вас цікавлять питання щодо бетонних робіт – заповнюйте форму і незабаром з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Заявку отримано!
У ваш месенджер(Viber, Telegram) або на електронну пошту найближчим часом буде надіслано прорахунок вартості будівництва.