• Головна
  • Будівництво будинків під ключ у Хмельницькому від СервісБуд

Будівництво будинків під ключ
у Хмельницькому від СервісБуд

Будівництво будинків під ключ у Хмельницькому від компанії «СервісБуд» – це найкраще рішення для людей, які звикли отримувати максимальний результат. Це набагато дешевше, ніж купити готовий будинок у передмісті Хмельницького. Але займаючись будівництвом самостійно (або делегуючи це завдання професіоналам), ви отримуєте не просто будинок – ви отримуєте свою мрію. Ідеальний простір, в якому все саме так, як ви уявляли.
Професійні бригади
Швидкість виконання
Гарантія якості

Будівельні послуги від СервісБуд

Компанія «СервісБуд» пропонує повний спектр послуг зі зведення будівель та споруд. Ви можете замовити котедж під ключ або залучити нашу команду до одного з етапів. Наші послуги:

01.

Будівництво будинків

Наші будівельники – це велика команда професіоналів різного профілю з великим досвідом будівництва приватних особняків. Вони якісно і в максимально стислі терміни виконають усі роботи з будівництва будинку: закладку фундаменту, зведення стін, утеплення, зовнішнє та внутрішнє оздоблення, прокладання всіх комунікацій. І все – на найкращих у Хмельницькому умовах.

02.

Проектування будинків

Наші фахівці складуть інженерно-архітектурний проект будівлі з урахуванням ваших побажань та вимог нормативно-правових стандартів. Грамотний проект – гарантії безпеки та комфорту проживання у будинку. Також ми готові взяти на себе оформлення необхідних документів на будівництво будинків у Хмельницькому.

03.

Дизайн інтер’єра

Дизайнер компанії «СервісБуд» розробить проект інтер’єру в стилі, який вибираєте ви – він може бути будь-яким, від мінімалізму та лофту до бароко та провансу. В послугу входить візуалізація та розробка 3D-моделі інтер’єру у спеціальних графічних програмах. З уже готовими інтер’єрами, розробленими нашими дизайнерами у Хмельницькому, ви можете ознайомитись у нашому портфоліо. Також дизайнер бере участь у процесі будівництва – виконує авторський нагляд.

Вартість будівництва будинків у Хмельницькому від СервісБуд

Ціна залежить від вибраного тарифу. Ми пропонуємо два варіанти – тариф «під ключ» у Хмельницькому (від 800 доларів за кв.м.) передбачає повністю готовий будинок з ремонтом, тариф «під оздоблення» (від 450 доларів за кв.м.) – котедж з усіма комунікаціями та підготовленими під чистові роботи поверхнями, але косметичний ремонт виконуєте ви самі. Щоб розрахувати приблизний бюджет будівництва будинку в Хмельницькому, заповніть форму нижче.
Заявку отримано!
У ваш месенджер(Viber, Telegram) або на електронну пошту найближчим часом буде надіслано прорахунок вартості будівництва.

Матеріали, які ми використовуємо для будівництва будинків

Ми будуємо будинки з будь-яких матеріалів. Який вибрати – вирішувати вам, кожен з варіантів має переваги та недоліки.

01.

Будинки з цегли

Дуже довговічні та естетично привабливі будинки, яким можна надавати будь-які архітектурні форми. Відрізняються відмінною теплоізоляцією, шумоізоляцією, міцністю та сейсмічною стійкістю. Проте за вартістю обійдуться дорожче, ніж будинки у Хмельницькому із СІП-панелей чи цегли, і будівництво займе більше часу.

02.

Каркасні будинки

Застосовується канадська технологія будівництва будинків із СІП-панелей, яка стала дуже популярною в Україні. Будинок із СІП-панелей із внутрішнім оздобленням можна побудувати всього за 100 днів. Такі конструкції довговічні, мають відмінну теплоізоляцію, не мають жодних обмежень у плануванні. Недолік типового зовнішнього вигляду можна усунути за допомогою стильного зовнішнього оздоблення.

03.

Будинки з газобетону

Будинки з газобетону популярні за рахунок доступної вартості та комфортності. Вони досить теплі, мають високий клас пожежобезпеки, міцності, стійкі до механічних деформацій і сейсмічної активності. За вартістю котеджі в Хмельницькому з газобетону доступні, однак їхнє будівництво вимагає часу – через те, що блокам газобетону потрібна усадка.

Чому нам можна довірити будівництво будинку під ключ у Хмельницькому?

Ми пропонуємо вам набагато більше, ніж усі забудовники, за ті самі гроші. Окрім демократичної вартості, ми надаємо гарантії якості, чіткого дотримання домовленостей, виконання найскладніших завдань, з якими інші компанії у Хмельницькому не впораються. У нас великий досвід будівництва приватних будинків у Хмельницькому, що доводять цифри:
10 років

роботи у сфері будівництва будинків

більше 150

готових проектів

23,000кв.м.

житлової нерухомості в експлуатації

Як замовити будівельні послуги компанії СервісБуд у Хмельницькому?

Щоб розпочати будівництво приватного будинку в Хмельницькому, зв’яжіться з нашими менеджерами зараз. Для цього ви можете зателефонувати за номерами, вказаними на сайті, або замовити зворотній дзвінок, заповнивши форму нижче. Ви всього за крок від власного ідеального будинку! Почнемо його будувати!
Заявку отримано!
У ваш месенджер(Viber, Telegram) або на електронну пошту найближчим часом буде надіслано прорахунок вартості будівництва.