• Головна
  • Реставрація старих будівель та споруд від СервісБуд

Реставрація старих будівель та споруд від СервісБуд

СервісБуд – це ваш помічник у реставрації старих будівель та споруд. Більша частина нашого досвіду в галузі реставрації – це робота з історичними об’єктами, включаючи лікарні, школи, церкви та інші місця, збудовані з архітектурною значимістю. Ми чекаємо, коли ви впровадите СервісБуд у своїх сервісних бюро і дасте нам можливість зробити ваші будинки знову красивими.
Професійні бригади
Швидкість виконання
Гарантія якості

Архітектурно-будівельна компанія СервісБуд

СервісБуд – це технологічна архітектурно-будівельна компанія з 10-річною історією, яка займається реставрацією всіх типів будівель. Ми реалізували понад 150 проектів. Усі проекти ретельно досліджуються. Наші фахівці – підготовлені професіонали, які володіють найсучаснішими технологіями в галузі реставрації та здатні реалізувати навіть найскладніші проекти. Ми можемо відновити ваші будівлі та споруди відповідно до ваших очікувань і за допомогою сучасних технологій та обладнання зробити їх більш функціональними.

Проекти виконуються відповідно до вимог замовника, який може мати юридичні зобов’язання (наприклад, регламенти або архітектурні стандарти) або бюджетні обмеження. Компанія завжди реалізує максимально можливе скорочення витрат для замовника, щоб досягти екологічно чистих результатів.

 

Наші послуги

СервісБуд надає послуги з реставрації будівель та споруд будь-якого типу. Наші фахівці звикли працювати над проектами будь-якого масштабу від ремонту невеликого житлового будинку до відновлення величезного промислового об’єкту. Нижче представлені послуги, які ми пропонуємо.

01.

Реставрація будівель

Наша компанія може виконати комплексну реставрацію будівлі за низькою ціною, використовуючи сучасні та стійкі технології. Перш ніж розпочати фактичну реконструкцію будівлі, проводиться первинне обстеження. Усі роботи документуються на відео та фото. Усі будівельні роботи контролюються нашими фахівцями, які мають багатий досвід у реалізації різноманітних проектів.

02.

Редизайн інтер’єру будівель

Редизайн інтер’єру будівель здійснюється відповідно до побажань замовника. Компанія може запропонувати нове планування, розробити проект реконструкції та провести ремонтні роботи за короткий термін. Під час цих робіт ми можемо відремонтувати невеликий житловий будинок чи офісний комплекс.

03.

Проектування будівель

Проектування будівель використовується для створення нових конструкцій промислових будівель, а також покращення існуючих. Ми рекомендуємо найбільш ефективні технології та використовуємо сучасні матеріали, здатні забезпечити довговічність, функціональність та комфорт. До кожного проекту ми підходимо індивідуально.

Реставрація будівель та споруд будь-яких розмірів

Наші фахівці звикли працювати над проектами будь-якого масштабу від ремонту невеликого житлового будинку до реставрації величезного промислового об’єкту. Роботи виконуються кваліфікованими інженерами та робітниками з повнофункціональним обладнанням.

01.

Приватні будинки

Після завершення відновлювальних робіт ваша приватна власність набуде нового вигляду та стане більш комфортним місцем. Ми можемо виконати будь-який вид ремонтно-відновлювальних робіт, включаючи будівництво даху, ремонт фасадів та покрівлі, встановлення нових вікон та реставрацію цегляного приватного будинку.

02.

Котеджі

Ми проведемо ретельне обстеження ваших приміщень та порекомендуємо найефективніший проект реставрації для кожної будівлі. Ми можемо надати вам комплексний аналіз всіх внутрішніх та зовнішніх елементів конструкції, а також докладні технічні проекти та кошториси вашого дачного котеджу.

03.

Багатоквартирні будинки

До завдань спеціаліста з реставрації входить ремонт пошкоджених та зношених внутрішніх елементів, їх заміна на нові деталі, відновлення стін та підлоги, ремонтні роботи на горищі або у підвалі. Наші фахівці виконують усі будівельні роботи на сонячних батареях та дахах. Вся будівля відновлюється без додаткових інвестицій.

04.

Особняки

Реконструкція цих великих будівель є найбільш складною і вимагає точної уваги до деталей. Наші фахівці врахують всі особливості вашої нерухомості та спроектують будівлю відповідно до її історії, архітектури та стилю.

Дізнатись вартість реставрації старої будівлі

СервісБуд розробив дуже простий та економічно вигідний спосіб реставрації старої будівлі. Ціна вас приємно здивує. Для подання заявки на розрахунок заповніть усі поля форми, і протягом 2 днів ми надішлемо вам відповідь.
Заявку отримано!
У ваш месенджер(Viber, Telegram) або на електронну пошту найближчим часом буде надіслано прорахунок вартості будівництва.

Чому нам можна довірити реставрацію Вашої оселі?

Оскільки ми маємо багаторічний досвід реставрації будівель, ми здатні створити оптимальний проект. Ми вважаємо, що наші послуги є найкращими з доступних на ринку. Ми не обмежуємо свою роботу одним проектом та працюємо над кожним об’єктом індивідуально з 2012 року. Усі проекти ретельно досліджуються, проектуються та будуються. Можливості для ремонту фасаду та реставрації вашої нерухомості безмежні.
10 років

досвіду в проектуванні та будівництві

більше 150

виконаних проектів

23,000кв.м.

успішно побудовано і введено в експлуатацію