• Головна
  • Будівництво будинків «під ключ»в Одесі від «СервісБуд»

Будівництво будинків «під ключ»
в Одесі від «СервісБуд»

Компанія «СервісБуд» надає всі види будівельних послуг, представлених на ринку. На нашому рахунку безліч зведених та відреставрованих будинків, будівництво одноповерхового та малоповерхового житла, облаштування присадибної території. Якщо Ви хочете стати власником сучасного грамотно спроектованого котеджу – звертайтесь до спеціалістів «СервісБуд».
Професійні бригади
Швидкість виконання
Гарантія якості

Ремонтно-будівельні послуги в Одесі

Ми реалізуємо проекти різної складності та масштабів в Одесі. Вибір підрядника та кваліфікованої бригади – основне завдання на етапі планування ремонту чи будівництва будівлі.

01.

Будівництво будинків

Наші каркасні, пінобетонні та газобетонні будинки мають низку незаперечних переваг у порівнянні зі стандартними будовами, основними з яких є короткі терміни будівництва, його екологічність та прийнятна вартість. Ми зводимо будинки за готовими або індивідуальними проектами. У процесі спілкування із замовниками обговорюються всі побажання щодо будівництва.

02.

Проектування будинків

В Одесі ми проектуємо будинки під потрібний стандарт енергоспоживання, реалізуємо будь-які інженерні рішення, створюємо індивідуальні проекти дизайну інтер’єру та ландшафтного дизайну.

03.

Ремонт будинків

Ремонт будинку від «СервісБуд» в Одесі – це комплекс робіт, метою якого є модернізація, реставрація або відновлення характеристик житла. Існують технічні та естетичні обставини, які змушують наших клієнтів зробити ремонт. В Одесі наші бригади готові здійснити ремонтні роботи будь-якої складності.

Будівництво приватних будинків від «СервісБуд»

Перш ніж приступити до будівництва приватного будинку, необхідно підготувати проект, що передбачає всі нюанси будівництва. Подумати про це потрібно заздалегідь, адже проектування може тривати 1,5-3 місяці. Також варто проаналізувати ціни за один квадратний метр на різні види робіт, які пропонують кілька компаній. Важливо врахувати час перебування компанії на ринку, відгуки клієнтів та досвід працівників, щоб не натрапити на послуги сумнівних компаній-одноденок.

Етапи будівництва будинку передбачають:

  • Вибір відповідної земельної ділянки;
  • Підготовку проекту та кошторисної документації;
  • Облаштування необхідними комунікаціями;
  • Прокладання інженерних мереж;
  • Облаштування фундаменту, зведення стін та перекриттів;
  • Покрівельні роботи;
  • Встановлення дверей та вікон;
  • Оздоблення фасаду будинку, а також внутрішнє оздоблення.

Каркасні будинки

Будівництво каркасного будинку в Одесі – бюджетний варіант та вигідна інвестиція одночасно. Свою назву будівлі отримали завдяки конструкції-каркасу, що складається із брусів. Каркасні будинки легкі, міцні та при належному догляді можуть прослужити 75-100 років. Детально ознайомитись з різними проектами каркасних будівель ви можете у каталозі на нашому сайті.

Будинки з керамоблоку та газоблоку

Керамоблок та газоблок – це нові будматеріали на сучасному ринку. Вони екологічні, легкі, призначені для кладки з метою високих показників теплоізоляції і мають високі звукоізоляційні властивості. Також ці матеріали мають низьке водопоглинання, що робить будинок сухим і затишним.

Ознайомитись докладніше з різними проектами житла з керамоблоку та газоблоку ви можете у нашому каталозі.

Перелік будівельних робіт в Одесі

У нас Ви можете замовити повний комплекс ремонтно-будівельних послуг. Усі роботи реалізуються відповідно до затвердженого проекту та відповідних норм. Ми гарантуємо безпеку та готові надати наступні роботи:

01.

Фундаментні

Виконуємо наступні види будівельних послуг: проектування та зведення монолітних та збірно-монолітних основ. Збірно-монолітні основи будівельні бригади споруджують на підставі стрічкових, палевих або плитних фундаментів.

02.

Покрівельні роботи

Монтаж кроквяних систем – дуже важливий момент будівництва будинку. Міцний дах та водостічна система відіграють не меншу роль, ніж надійний фундамент.

03.

Фасадні роботи

Утеплення та оздоблення житла зовні, гарний вигляд, який гармоніюватиме з навколишнім середовищем – це одна з важливих будівельних послуг. Адже саме від фасаду залежить привабливість будинку.

04.

Внутрішнє оздоблення

Реалізація дизайнерських рішень та особистих уподобань замовника для комфортного проживання в будинку, чистова штукатурка, оздоблювальні, декоративні та малярські роботи.

05.

Водопостачання

Підключення будинку кваліфікованими працівниками бригади до загальної чи окремої системи водопостачання. Прокладає труби для подачі води.

06.

Опалення

Ми оперативно встановлюємо сучасні котли та системи опалення, які будуть мінімально витратними, але є максимально ефективними.

07.

Монтаж системи каналізації

Монтаж водовідвідних систем та септика під ключ.

08.

Ландшафтні роботи та дизайн

Декоративні роботи, що створюють гармонію між природою та людиною, газон, сад, водоймища, квіткові культури та системи поливу рослин.

09.

Облаштування басейну

Реалізуємо проект на будь-який смак, будуємо басейни будь-якої форми та розміру, враховуємо всі побажання клієнтів.

Ціни на будівництво будинків в Одесі.

На запитання «Скільки коштує будинок в Одесі?» більшість компаній не може дати чіткої відповіді. У будь – якому разі кінцева ціна залежить від десятків чинників, серед яких – документація, ландшафт ділянки під забудову, тип фундаменту, кількість поверхів, стіни, сходи, перекриття, оздоблення фасаду тощо. Якщо вас зацікавили проекти наших будинків в Одесі або ви хочете котедж з індивідуальним плануванням – заповнюйте форму зворотнього зв’язку на сайті. Трохи згодом з вами зв’яжеться наш інженер і надасть розгорнуті відповіді на запитання.
Заявку отримано!
У ваш месенджер(Viber, Telegram) або на електронну пошту найближчим часом буде надіслано прорахунок вартості будівництва.