• Головна
  • Будівництво заміських будинків від СервісБуд

Будівництво заміських будинків
від СервісБуд

Будівництво заміських будинків під ключ із «СервісБуд» – це гарантії якісного результату за демократичну ціну. Наша будівельна компанія зможе побудувати будинок вашої мрії, в якому ви будете щасливі, у безпеці та комфорті. Пропонуємо не затягувати і зробити перший крок до нового життя – замовити будівництво заміського будинку у «СервісБуді» вже сьогодні.
Професійні бригади
Швидкість виконання
Гарантія якості

Будівельні послуги від СервісБуд

Компанія «СервісБуд» – лідер у зведенні заміських будинків. Одна з причин – ми пропонуємо послуги повного циклу. Тобто вам потрібно лише озвучити нам свої побажання, а через чітко обумовлений час ви в’їжджаєте до повністю готового заміського будинку. Наші послуги:

01.

Будівництво заміських будинків

Ми надаємо повний спектр будівельних послуг – закладення фундаменту, зведення стін, покрівельні роботи, підлога, зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, прокладання сантехнічних, електричних комунікацій та систем опалення. Команда будівельної компанії «СервісБуд» включає спеціалістів різного профілю, що дозволяє нам виконувати повний комплекс послуг із будівництва заміського будинку.

02.

Проектування заміських будинків

Проектування – ключовий етап будівництва будь-якого будинку. Від якості розробки проекту залежить комфорт життя і мешканців котеджу та особняка. Проекти створюються кваліфікованими інженерами та архітекторами з величезним досвідом роботи. Вони втілять ваші побажання та плани у форми, в яких враховуються закони фізики, архітектури, ергономіки, композиції та планування.

03.

Дизайн інтер’єра

Наш дизайнер розробить модний інтер’єр у будь-якому стилі та створить візуалізацію у спеціальній графічній програмі. У 3D моделі ви точно до дрібниць побачите, як виглядатиме інтер’єр вашого заміського будинку, аж до фактури стін і кольору штор. За рахунок комп’ютерної візуалізації виключається ризик неприємного сюрпризу, що готовий результат не відповідає вашим уявленням.

Вартість будівництва заміських будинків від СервісБуд

Відразу поспішаємо вас запевнити – будівництво заміських будинків у «СервісБуд» коштує недорого. Вартість залежить від вибраного тарифу. У тарифі «під ключ» (від 800 доларів за квадратний метр) ви отримуєте повністю готовий котедж з косметичним ремонтом, в якому залишилося лише розставити меблі. У тарифі «під обробку» (від 450 доларів за квадратний метр) всі поверхні підготовлені, виконано чорнове оздоблення, а чистовим ви займатиметеся самостійно. Щоб розрахувати орієнтовний бюджет будівництва заміського будинку, заповніть форму нижче.
Заявку отримано!
У ваш месенджер(Viber, Telegram) або на електронну пошту найближчим часом буде надіслано прорахунок вартості будівництва.

Матеріали, які ми використовуємо для будівництва заміських будинків

Наша компанія займається будівництвом заміських будинків з будь-яких матеріалів – цегли, СІП-панелей, піно- та газоблоків. Кожен із варіантів має свої переваги.

01.

Будинки з цегли

Будинок із цегли дуже теплий, затишний зовні та довговічний. Він має відмінну теплоізоляцію, шумоізоляцію, пожежну безпеку, стійкість до сейсмічних коливань, міцність. Але будівництво такого будинку займає більше часу і коштуватиме дорожче.

02.

Каркасні будинки

Каркасний будинок можна побудувати дуже швидко – лише за 100 днів. Рівень теплоізоляції також дуже високий, оскільки СІП-панелі містять шар утеплювача і з’єднуються термоставками. Вони є досить міцними, а гарантійний термін експлуатації становить 80 днів. Модульні заміські будинки недорогі. Невеликий недолік – стандартний, типовий зовнішній вигляд.

03.

Будинки з газобетону

Головні переваги будівництва будинку з газобетону або піноблоків – доступна ціна та висока швидкість зведення. Вони добре зберігають тепло і мають високий рівень пожаробезопаності. Але будівництво затягнеться (на усадку потрібно щонайменше 28 днів). Плюс піно та газоблоки поглинають велику кількість води, і без належної гідроізоляції їх термін експлуатації знижується.

Чому нам можна довірити будівництво заміських будинків під ключ?

Найкраще про наші переваги говорять уже готові будинки, збудовані нашими фахівцями. Коротко про роботу будівельної компанії «СервісБуд» у цифрах:
10 років

активної роботи на ринку будівництва України

більше 150

вже готових проектів, якими ми пишаємося

23,000кв.м.

житлової та комерційної нерухомості здано в експлуатацію

Як замовити будівництво заміських будинків від СервісБуд?

Замовити будівництво заміського будинку в компанії “СервісБуд” – просто! Все, що потрібно, – це зв’язатися з нашими менеджерами. Ви можете це зробити за телефонами, вказаними на сайті, або залишивши свій номер у формі контактного зв’язку нижче. Наш спеціаліст найближчим часом зв’яжеться з вами, ми обговоримо, яким буде будинок вашої мрії, і одразу приступимо до роботи!
Заявку отримано!
У ваш месенджер(Viber, Telegram) або на електронну пошту найближчим часом буде надіслано прорахунок вартості будівництва.