• Головна
  • Будівництво приватних будинків під ключ у Вінниці від СервісБуд

Будівництво приватних будинків під ключ
у Вінниці від СервісБуд

Будівництво приватних будинків під ключ у Вінниці з компанією «СервісБуд» – це найкращі умови для всіх, хто задумався про нове житло без сусідів. Не будемо докладно розповідати про переваги приватних будинків, це давно всім відомо. Але ми достеменно знаємо, що приватні будинки у Вінниці користуються все більшою популярністю – все більше людей хочуть виїхати з кам’яних джунглів за місто, до окремого котеджу з ділянкою. Розповідаємо, чому побудувати власний заміський особняк чи котедж з компанією «СервісБуд» і з яких причин вибирають саме нас.
Професійні бригади
Швидкість виконання
Гарантія якості

Будівельні послуги від СервісБуд

«СервісБуд» – це компанія повного циклу, яка виконує будівництво приватних будинків під ключ у Вінниці. Ви можете замовити у нас всі або лише одну з послуг, які ми надаємо:

01.

Будівництво будинків

Ми виконуємо будівельні та оздоблювальні роботи: від закладення фундаменту під будову до її оздоблення. Наша команда включає фахівців різного профілю, що дозволяє якісно справлятися з усіма завданнями: зведенням стін, покрівельними, електромонтажними роботами, прокладанням сантехнічних комунікацій, опалювальних та вентиляційних систем, чорновим та чистовим оздобленням.

02.

Проектування будинків

Робота інженерів-архітекторів – найвідповідальніша. Від якості проекту безпосередньо залежить комфорт, довговічність та безпека будови. Над проектом вашого будинку працюватиме одразу кілька кваліфікованих спеціалістів, які мають на рахунку вже велику кількість виконаних проектів приватних будинків у Вінниці.

03.

Дизайн інтер’єра

Досвідчений дизайнер розробить проект дизайну інтер’єру та створить 3D візуалізацію до нього. Також дизайнер є на будівельному майданчику, здійснюючи авторський нагляд. Це гарантує якість та гарантоване досягнення поставлених цілей.

Вартість будівництва будинків у Вінниці від СервісБуд

Побудувати приватний будинок у Вінниці з нашою компанією дешевше, ніж купити готовий котедж. Ціна залежить від обраного тарифу – під ключ або під оздоблення. У тарифі під ключ (вже готовий котедж) вартість становить 800 доларів за квадратний метр, під обробку – 450 доларів за квадратний метр. Для розрахунку бюджету заповніть форму нижче.
Заявку отримано!
У ваш месенджер(Viber, Telegram) або на електронну пошту найближчим часом буде надіслано прорахунок вартості будівництва.

Матеріали, які ми використовуємо для будівництва будинків

Ми будуємо будинки з різних матеріалів – цегли, модульних конструкцій (СІП-панелей), газобетонних блоків, пінобетону. З чого збудувати будинок у Вінниці – вирішувати вам. Кожен із варіантів має свої особливості.

01.

Будинки з цегли

Цегляні будинки у Вінниці виглядають дуже елегантно та дорого. Бюджет будівництва цегляного особняка буде вищим, ніж каркасного або з піноблоків, але воно того варте – такі котеджі теплі, міцні, довговічні. Вони будуються для майбутніх поколінь. Будівництво займає певний час, плюс є обмеження за погодними умовами: за високої вологості, наприклад, будівельні роботи ставляться на паузу.

02.

Каркасні будинки

Модульні котеджі будуються за канадською технологією вже готових СІП-панелей, які складаються, як конструктор лего. СІП-панелі складаються з декількох шарів, один з яких – теплоізоляція, а для їхнього з’єднання використовуються спеціальні термовставки. Тому такі будинки дуже теплі. Побудувати котедж із СІП-панелей можна лише за 3-4 місяці, це вже з оздобленням. Ще одна дуже важлива їхня перевага – доступна ціна. Гарантійний термін експлуатації каркасних будинків у Вінниці становить 80 років.

03.

Будинки з газобетону

Будинки з газобетону у Вінниці мають велику популярність, оскільки вони досить доступні за ціною, теплі, довговічні, відрізняються високою пожежною безпекою. Для будівництва потрібно більше часу, ніж для каркасного будинку у Вінниці. Крім того, їм потрібна відмінна гідроізоляція, оскільки блоки з пінобетону та газобетону вбирають до 35% вологи, що може призвести до розтріскування. Будинки з піноблоків та газоблоків у Вінниці – це золота середина між цегляними та каркасними котеджами.

Чому нам можна довірити будівництво будинку під ключ у Вінниці?

Будівництво приватного будинку під ключ у Вінниці з компанією «СервісБуд» – це гарантії якості, демократичної ціни, дотримання термінів та приємної співпраці. Трохи про нашу роботу у цифрах:
10 років

у сфері будівництва та дизайну інтер’єру

більше 150

виконаних проектів будівництва приватних будинків під ключ

23,000кв.м.

житлової нерухомості вже здано в експлуатацію

Як замовити будівельні послуги компанії СервісБуд у Вінниці?

Щоб замовити будівництво будинку в Вінниці, зв’яжіться з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті або залиште свій контактний номер у формі зворотного зв’язку нижче. З вами оперативно зв’яжеться наш співробітник і ви матимете змогу обговорити усі деталі, що стосуються вашого майбутнього будинку. А потім наша команда розпочне проектування та будівництво вашого ідеального приватного будинку у Вінниці!
Заявку отримано!
У ваш месенджер(Viber, Telegram) або на електронну пошту найближчим часом буде надіслано прорахунок вартості будівництва.