• Головна
  • Покрівельні роботи від СервісБуд

Покрівельні роботи від СервісБуд

Якісна покрівля даху – це запорука затишку, тепла та довговічності вашого будинку. Якщо ви бажаєте замовити надійні покрівельні послуги та бути впевненими у якості проведених робіт – звертайтесь до спеціалістів СервісБуд. У будівництві ми використовуємо сучасні покрівельні матеріали: металочерепицю, бітумну черепицю та ПВХ-мембрану (у процесі будівництва хай-тек будинків).
Професійні бригади
Швидкість виконання
Гарантія якості

Перелік покрівельних робіт

Ми виконуємо широкий спектр покрівельних робіт, що включає:

  •       Розрахунок покрівлі;
  •       Виготовлення дерев’яних балок та кроквяних конструкцій ;
  •       Монтаж кроквяних конструкцій та балок перекриття ;
  •       Укладання покрівлі з металочерепиці, бітумної черепиці та ПВХ-мембрани;
  •       Гідроізоляцію, утеплення покрівлі та мансарди будинку;
  •       Установка водостічної системи та підшивка звисів даху.

Розрахунок покрівлі

Існують різні типи даху – односхилий, двосхилий, чотирисхилий, шатровий, напіввальмовий і мансардний. Кожен з них відрізняється розмірами та кількістю елементів, тому для визначення точних вимірів та правильного розрахунку покрівлі вам потрібне архітектурне креслення та компетентний спеціаліст.

Виготовлення та монтаж кроквяних конструкцій

Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант крокв, які не деформують і не зрушать дах, підійдуть за вагою та розміром.

Укладання покрівлі

Ми облаштовуємо теплий та сухий дах з металочерепиці, бітумної черепиці та ПВХ-мембрани, передбачаємо захист від конденсату, прокладаємо гідроізоляцію та робимо горище придатним для облаштування додаткового житлового приміщення.

Монтаж водостічної системи

Проводимо розрахунок водостічної системи, встановлюємо пластикові та металеві жолоби, труби для вертикального зливу, використовуємо клейовий та безклейовий спосіб установки.

З якими покрівельними матеріалами ми працюємо

Від вибору матеріалів залежить довговічність та функціональність не лише даху, а й усього будинку. На сучасному ринку представлений величезний асортимент покриттів, проте ми пропонуємо вибрати металочерепицю, бітумну черепицю або ПВХ-мембрану (для хай-тек будинків). Правильно проведені покрівельні роботи вбережуть будинок не лише від атмосферних явищ, а й забезпечать додаткову шумоізоляцію, естетичність та тепло.

01.

Металочерепиця – на що варто звернути увагу

Ми радимо проводити покрівельні роботи з використанням металевої черепиці завтовшки 0,40-0,55 мм, покритої антикорозійним цинковим шаром або шаром глянсового/матового полімеру. Такий дах стане ідеальним варіантом для більшості типів сучасних будинків.

02.

Бітумна черепиця – м’яка покрівля для складних конструкцій

Покрівля з використанням м’якої бітумної черепиці підходять для складних елементів – арок, куполів і т.д. Бітум – це відмінне рішення, адже він не піддається корозії, не вигорає, має хорошу тепло- і шумоізоляцію, запобігає попаданню блискавки, а також має низьку вартість.

03.

ПВХ-мембрана для плоских дахів

Мембранна покрівля – довговічне, вогнетривке та відносно недороге покриття для хай-тек будинків, також ПВХ-мембрана підходить для будівель, що знаходяться в зоні підвищеної сейсмічної активності та великих споруд, які мають люфти та «дихають».

04.

Шиферний дах – види матеріалу

Шифер вважається класичним та одним з найпоширеніших видів покрівлі. Покрівельні роботи часто проводять з використанням природного сланцю, азбестоцементного шиферу, єврошиферу, а також пластикового, металевого та гумового шиферу, але ми радимо звернути увагу на більш сучасні види покриття.

Як замовити покрівельні роботи від СервісБуд

Щоб вибрати найоптимальніший варіант даху для вашого будинку – заповніть форму на нашому сайті. Незабаром з вами зв’яжеться інженер для обговорення всіх питань, що вас цікавлять.
Заявку отримано!
У ваш месенджер(Viber, Telegram) або на електронну пошту найближчим часом буде надіслано прорахунок вартості будівництва.