• Головна
  • Будівництво цегляних будинків від СервісБуд

Будівництво цегляних будинків від СервісБуд

Цегла та керамічні блоки за замовчуванням вважаються найнадійнішими та найбільш витривалішими матеріалами для будівництва, будинкам з цегли та блоків не страшні стихії природи, вогонь, вода та вологість. Ще одна беззаперечна перевага – міцність, тому з цегли можна будувати надійні багатоповерхові споруди. Наша компанія пропонує вам вибрати для будівництва більш сучасні керамічні блоки – вони простіші в обслуговуванні, енергоефективні та коштують значно дешевше.
Професійні бригади
Швидкість виконання
Гарантія якості

Будівництво будинків, котеджів, комерційних будівель з цегли

Для заміського будинку вибирайте червону будівельну (рядову) цеглу, при бажанні можна зробити облицювання фасадним видом цегли. Для зведення котеджу або будівництва будинку за містом ви можете вибрати більш міцну керамічну цеглу або легку пористу (пустотілу), все залежить від площі будинку та його призначення. Якщо ви не плануєте жити в котеджі постійно, зимувати в ньому – вибирайте більш легкий та тонкий пористий будматеріал.

Для будівництва великих комерційних об’єктів вибирайте керамоблоки або червону рядову цеглу. Керамоблоки мають тривалу пожежостійкість (до 90 хвилин), довговічність і добре зберігають тепло в холодну пору року.

Для багатоповерхових будинків і несучих стін радимо вибрати червону повнотілу цеглу, для невеликих заміських будинків, одноповерхових дач і дрібних будівель підійде порожнистий або пористий будматеріал, а також керамічні блоки, що часто не потребують додаткового облицювання.

Переваги цегляних будинків від «СервісБуд»

Наші плюси – використання сучасних матеріалів та швидкі терміни будівництва. Ми будуємо одно-, дво- та багатоповерхові будинки, заміські котеджі, гаражі та дачі під ключ. Використовуємо керамічні блоки, які нічим не поступаються цеглою, а навіть мають переваги – вони енергоефективні, екологічні, міцні і не вимагають обробки.

01.

Будівництво під ключ

Здійснюємо повний спектр будівельних робіт – від розрахунку кошторису до монтажу комунікацій.

02.

Використання екологічних та енергоефективних матеріалів

У процесі будівництва ми використовуємо матеріали, що чудово зберігають тепло всередині будинку і не завдають шкоди здоров’ю та безпеці господарів – керамоблоки, СІП-панелі та газобетон.

03.

Простота в обслуговуванні та ціна

Керамоблоки, що використовуються для будівництва, недорогі в порівнянні з багатьма видами цегли, при цьому будівництво з ними проходить легко, не вимагає додаткової теплоізоляції та облицювання фасаду.

Як замовити будівництво цегляного будинку від «СервісБуд»

Будівництво будинку з цегли – відповідальний та трудомісткий процес. Ми пропонуємо будівництво будинків під ключ, маємо готові проекти. Вартість котеджу або заміського будиночка ретельно розраховується, ми співпрацюємо з клієнтами і готові відповісти на всі питання. Усі роботи компанії проводяться із дотриманням Державних будівельних норм. Наші співробітники виконують будівництво злагоджено, швидко та згідно з ідеями замовників. Бажаєте звести власний будинок – заповнюйте форму і вже незабаром з Вами зв’яжеться наш фахівець!
Заявку отримано!
У ваш месенджер(Viber, Telegram) або на електронну пошту найближчим часом буде надіслано прорахунок вартості будівництва.