• Головна
  • Будівництво будинку з піноблоків від СервісБуд

Будівництво будинку з піноблоків від СервісБуд

Будівництво будинку з піноблоку з компанією “СервісБуд” – це можливість отримати власний заміський котедж з невеликим бюджетом на виконання всіх робіт. Ми займаємось будівництвом будинків з піноблоку під ключ – тобто вам потрібно лише озвучити свої побажання, а буквально через 3-4 місяці ви зможете розставляти меблі в новому красивому котеджі та планувати новосілля. Такі будівлі дуже теплі, недорогі за вартістю, довговічні, мають високий рівень стійкості і міцності. Для їх будівництва потрібен час (піноблокам за технічним регламентом потрібно близько місяця для усадки), тому приступити до будівництва бажано якомога раніше. Але спочатку пропонуємо розібратися, як будуються будинки з піноблоків і чому варто замовити їх зведення саме у нас.
Професійні бригади
Швидкість виконання
Гарантія якості

Будівельні послуги від СервісБуд

Наша компанія надає повний спектр послуг з будівництва будинків із піноблоків. Ви можете замовити будівництво будинку з піноблоків під ключ або залучити наших спеціалістів лише на певному етапі:

01.

Будівництво будинків з піноблоків

Наші спеціалісти візьмуть на себе всі етапи будівництва – проектування, підготовка фундаменту, зведення стін, зовнішнє (зовнішнє) оздоблення та утеплення, прокладання комунікацій, косметичний ремонт приміщень. Над кожним завданням працюють спеціалісти певного профілю із високою кваліфікацією. Виконання оздоблювальних робіт відбувається під авторським наглядом дизайнера, який розробляв візуалізацію та проект інтер’єру.

02.

Проектування будинків з піноблоків

Ми готові створити грамотний та ергономічний архітектурно-інженерний проект з урахуванням усіх ваших побажань. Наші архітектори працюють з будь-якими формами: вони розробляють як невеликі одноповерхові дачні будиночки, так і капітальні будівлі на кілька поверхів з мансардою та гаражем. Також наші фахівці візьмуть на себе завдання щодо отримання спеціальних дозволів від відповідних органів при необхідності.

03.

Дизайн інтер’єра

Досвідчений дизайнер створить авторський інтер’єр у будь-якому стилі, який відповідає вашим смакам та звичкам – від суворого мінімалізму до розкішної класики. Потім виконується візуалізація інтер’єру особняка у спеціальних графічних програмах – ви отримуєте 3D-модель із точним інтер’єром вашого будинку, лише у зменшеному масштабі. Виконання візуалізації дозволяє до початку оздоблювальних робіт внести коригування в проект і отримати бажаний результат без переробок. Це вигідно фінансово.

Вартість будівництва будинку з піноблоків від СервісБуд

Ми збудуємо ваш будинок недорого! Для простоти розрахунків ми пропонуємо два тарифи: під ключ та під чистові роботи. У першому варіанті ви отримаєте повністю підготовлений до проживання особняк вже з ремонтом, в якому залишилося лише розставити меблі та повісити штори. Ціна робіт у такому пакеті послуг – 800 доларів квадратний метр. Другий варіант – тариф «під чистові роботи», за якого наші фахівці виконають проектування, будівництво, прокладання комунікацій та чорнове оздоблення. Вам залишаються лише фінальні декоративні роботи, тобто косметичний ремонт. Ціна будівництва будинку із піноблоків у цьому тарифі – від 450 доларів за квадратний метр. Однак зазначимо, що вигідніше замовити будівництво будинку з піноблоків під ключ – як показує практика, займаючись оздобленням самостійно або делегуючи це завдання третій стороні, ви переплачуєте. Вам фінансово вигідніше замовити будівництво під ключ, і через час просто в’їхати в готове житло.

Чому нам можна довірити будівництво будинку із піноблоків під ключ?

Будівельна компанія «СервісБуд» – лідер у ніші будівництва будинків з піноблоків. Найкраще про нашу роботу говорять готові наші проекти. Тому в першу чергу пропонуємо ознайомитися з фото будинків з піноблоків, які ми вже встигли збудувати. Ми пишаємося нашою роботою та маємо на рахунку:
10 років

роботи на ринку

більше150

готових будинків

23,000кв.м.

нерухомості, зданої в експлуатацію

Як замовити будівництво будинку з піноблоків від СервісБуд?

Будинок із піноблоків – це теплий, затишний, безпечний котедж, в якому вам буде комфортно. І ми допоможемо вам зі зведенням будинку вашої мрії. Щоб замовити будівництво будинку з піноблоків в компанії СервісБуд, вам потрібно зробити один телефонний дзвінок – нашому менеджеру. Також ви можете залишити свій номер і наш спеціаліст зв’яжеться з вами. Для цього заповніть форму зворотнього зв’язку нижче. Ми обговоримо, яким має бути ваш будинок із піноблоків, і почнемо будівництво найближчим часом!
Заявку отримано!
У ваш месенджер(Viber, Telegram) або на електронну пошту найближчим часом буде надіслано прорахунок вартості будівництва.