fbpx
  • Головна
  • Огляд земельної ділянки під будівництво від СервісБуд

Огляд земельної ділянки під будівництво від СервісБуд

Огляд земельної ділянки під будівництво житлового будинку – це перший етап, з якого розпочинається проектування нерухомості. Огляд ділянки, який виконують досвідчені та кваліфіковані фахівці, дозволяє знизити витрати та терміни будівництва, уникнути непотрібного клопоту та створити ідеальний проект будинку, котеджу або офісної споруди. Замовте огляд ділянки у професіоналів!
Професійні бригади
Швидкість виконання
Гарантія якості

Про послугу огляду земельної ділянки

Послуга «Огляд земельної ділянки» буде цікава не тільки для тих, хто шукає землю під будівництво, а й тим, хто вже має землю, але хоче отримати рекомендації перед початком будівельних робіт, щоб правильно спроектувати і побудувати будинок для комфортного життя. Професійні архітектори та проектувальники проведуть огляд одного або кількох об’єктів, які ви пригледіли, та визначать, наскільки вони підходять для будівництва котеджу. Спеціаліст компанії «СервісБуд» виїжджає з вами на місце, попередньо ознайомившись із документацією. Він підготує для вас звіт та проведе особисту консультацію, в якій дасть відповіді на такі питання – чи підходить ділянка для будівництва, які проблеми можуть виникнути у процесі будівельних робіт та подальшого проживання. Пізніше фахівець надішле свої рекомендації у паперовому та/або електронному форматі, щоб ви змогли на дозвіллі спокійно прийняти рішення – купувати землю або продовжити пошуки. Головне завдання попередньої оцінки земельної ділянки – зрозуміти, наскільки вигідно розпочинати будівництво і наскільки комфортно жити надалі в цьому місці. Це проста дія, яка забере у вас лише кілька годин, дозволить вам заощадити час, нерви та гроші.

 

Огляд земельної ділянки: чому це важливо?

Земельна ділянка під забудову має відповідати низці вимог, що визначають національні стандарти та протоколи. В іншому випадку вже на етапі будівництва можуть виникати серйозні проблеми – вони значно збільшать бюджет робіт або вплинуть на комфорт майбутнього життя у новому житлі. Огляд земельної ділянки дозволяє заздалегідь визначити ризики та знизити їх. Це невеликі фінансові витрати і лише кілька годин для оцінки однієї ділянки вам за часом, але важливість попереднього огляду дуже складно переоцінити.

Основні проблеми, які дозволяє вирішити огляд ділянки, можна розділити на 4 основні групи – юридичні, інфраструктурні, інженерні, проблеми із ґрунтом.

Юридичні проблеми

На землі може бути заборонено будівництво житлової нерухомості через невідповідний статус ділянки по кадастру. Якщо цей момент не передбачити, у майбутньому можна втратити дуже великі суми через арешт ділянки та вже зданого в експлуатацію об’єкта нерухомості. Проте, враховуйте, що послуги від компанії «СервісБуд» не варто плутати з офіційним Актом Огляду, який видається відповідними органами. Це перевірка лише для вас, але проведення оцінки дозволить уникнути серйозних проблем із законодавством.

Інфраструктурні проблеми

Необхідно заздалегідь передбачити, чи буде поруч із будинком все необхідне для комфортного життя. Йдеться про соціальні об’єкти (дитячий садок, школа, медичні заклади), високовольтні лінії електрики та підведений водогін, якісні дороги та громадський транспорт. Також треба переконатися, що поряд немає великих промислових підприємств, які викидають у повітря шкідливі речовини. Якщо власник ділянки стверджує, що інфраструктурні об’єкти планують побудувати найближчим часом, необхідно перевірити ще раз цю інформацію.

Інженерні проблеми

Це завдання інженера. Він визначить, наскільки легко підвести всі необхідні комунікації для спорудження (електрика, водогін, каналізація, при необхідності – газопровід). Якщо ви плануєте встановлення автономного водопроводу, оцінюється реальність створення свердловин та місце їх розміщення.

Проблеми із ґрунтом

Ґрунт та рельєф місцевості відіграє важливу роль в будівництві будинку. Прорахунки з вибором ділянки можуть призвести до збільшення витрат під час будівництва та передчасного руйнування споруди. Тому дуже важливо заздалегідь оцінити рельєф місцевості, тип та склад ґрунту та співвіднести його з подальшим проектом будівництва та вимогами до фундаменту. 

Як замовити огляд земельної ділянки від СервісБуд?

Замовити огляд землі під будівництво ви можете у компанії «СервісБуд» на найкращих умовах. Зробити це максимально просто – достатньо зателефонувати за номером телефону, вказаним на сайті, або заповнити заявку нижче. Наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом, обговорять подробиці та домовляться про зручний для вас час. Усі додаткові запитання ви зможете поставити менеджерам під час попередньої консультації. Замовте послугу огляду земельної ділянки під будівництво житлового будинку або комерційного приміщення – позбавте себе непотрібних ризиків!
Заявку отримано!
У ваш месенджер(Viber, Telegram) або на електронну пошту найближчим часом буде надіслано прорахунок вартості будівництва.