• Головна
  • Монтаж систем опалення від СервісБуд

Монтаж систем опалення від СервісБуд

Монтаж систем опалення у приватному будинку доречно продумувати ще на етапі проектування житла. У такому разі ви розумітимете потребу в окремій котельні, побачите, як буде розташоване обладнання та радіатори. Оскільки це кропітка фаза, яка потребує точності та правильного підходу, краще довірити роботу фахівцям. Ми допоможемо підібрати раціональну систему, проведемо проектувальні та розрахункові роботи.
Професійні бригади
Швидкість виконання
Гарантія якості

Монтаж опалення: види та способи

Класичний варіант опалення – водяне, що набуло широкого поширення, вважається доступним і ефективним. Такий тип може бути автономним або підключеним до централізованої мережі (у багатоквартирному будинку).

В умовах вибору автономного опалення вам знадобиться встановлення спеціального обладнання – котла, насосів, бойлера тощо. Крім цього можна обладнати теплу підлогу. Також необхідними етапами вважаються:

  1. Монтування контрольно-вимірювального обладнання;
  2. Установка радіаторів опалення, підключення радіаторів до колектора;
  3. Пуско-налагоджувальні роботи.

Встановлення котла

Цей вид роботи передбачає не тільки установку котла, але й системи труб, якими буде текти нагріта вода. Відразу необхідно визначити, де будуть розташовані радіатори і розширювальний бак для опалення.

Монтування контрольно-вимірювального обладнання

Контрольно-вимірювальні прилади (манометр, покажчики води та запобіжний клапан) встановлюються до виходу з твердопаливного котла, призначені для спостереження за безпекою та процесом роботи котла.

Монтаж радіаторів опалення

Монтування радіаторів – фактично фінальний етап встановлення опалювальної системи. Проводиться на вже підготовленій поверхні, тут важливо дотримуватися правильних відстаней батарей до підлоги (8-12 см), до підвіконня (10-12 см) і до стін (3-5 см). Розташування під вікнами допоможе уникнути втрати тепла.

Пуско-налагоджувальні роботи

Опресовування, пробний запуск та налагодження – завершальні етапи встановлення всієї системи. Після їх виконання слід ретельно протестувати систему на наявність протікання та недоліків.

Вартість монтажу опалювальної системи

Ціна монтажу опалювальних систем залежить від обсягу робіт та видів обладнання, докладнішу інформацію Ви можете дізнатися на нашому сайті або безпосередньо у спеціалістів «СервісБуд».

Як замовити установку котла від «СервісБуд»

Рекомендуємо зв’язатися з нашими інженерами, заповнивши форму зворотнього зв’язку на сайті. Незабаром після надсилання даних Вам зателефонує наш спеціаліст і запропонує обговорити всі деталі.
Заявку отримано!
У ваш месенджер(Viber, Telegram) або на електронну пошту найближчим часом буде надіслано прорахунок вартості будівництва.