fbpx

Як швидко побудувати будинок – особливості швидкомонтованого житла

Чи можна швидко звести будинок, наприклад, за кілька місяців? Ви скажете – це нереально, а ми скажемо – можливо все. Завдяки сучасним технологіям будівництва швидкомонтованого житла, можна побудувати будинок всього за кілька тижнів.

Якщо коротко, то швидкомонтовані будинки, нагадують конструктор. Зазвичай “деталі” виробляють у заводських умовах за попередньо розробленим проектом. Зазвичай такі конструкції каркасні, їх обшивають вибраним матеріалом. Звичайно, якщо вас цікавить, як швидко звести будинок з бруса, то тут не все так однозначно, адже знадобиться час на усадку. Інша справа будинку із СІП-панелей. Канадська технологія дозволяє збирати будинки без попереднього “скелета”. Заводські модулі надійно фіксуються і будинок готовий за кілька тижнів.

Швидко і недорого побудувати будинок – що впливає на швидкість та вартість будівництва

Вам цікаво, як побудувати будинок дешево та швидко. Здавалося б, так не буває, але поняття швидкості та ціни досить розмиті. Розберемося, які фактори впливають на темпи роботи та її вартість.

Призначення будинку

Щоб відповісти, як побудувати будинок дешево та швидко, необхідно зрозуміти мету будівництва. Постійне проживання або невеликий літній будиночок для відпочинку, скільки членів сім’ї постійно проживатимуть, кількість поверхів, планування та наявність прибудов — усі ці фактори впливають на ціну та строки виконання робіт.

Вибір матеріалу

Серед інноваційних матеріалів, що дозволяють швидко звести будинок, відзначимо:

– клеєний брус;
– газобетонні блоки;
– пінобетонні блоки;
– СІП-панелі.

Кожен спосіб будівництва відрізняється термінами реалізації роботи та вартістю. Якщо говорити про терміни, то прискорити роботу допоможе застосування нових методів оздоблення, наприклад машинна штукатурка, ізоляції, заливки і так далі.

Проект дому

Можна заощадити на розробці проекту. І йдеться не лише про вартість, а й про терміни. Зазвичай клієнту пропонуються готові рішення, ознайомившись з ними, ви можете вибрати щось підходяще саме вам.

Переваги швидкомонтованих каркасних будинків

Відразу уточнимо, що йдеться про житлові малоповерхові будинки. Для їх будівництва використовуються каркаси та дерев’яні бруси або конструкції з тонкостінного сталевого профілю. Для обшивки використовуються сендвіч-панелі на основі деревини. Побудувати такий будинок можна швидко, але давайте спочатку розберемося з плюсами.

Ціна

Фундамент, каркас, стіни, перекриття та дах – це понад 50% вартості будинку. Але перекриття і дах для каркасного будинку не залежать від технології будівництва, а оздоблювальні роботи — окрема стаття витрат. Виходить, що економія звужується до вартості матеріалів для фундаменту, каркасу і стін. Будівництво каркасного будинку дозволяє суттєво заощадити на фундаменті, оскільки стіни набагато легші, ніж, наприклад, цегляні.

Швидкість будівництва

Високі темпи будівництва пов’язані з відсутністю роботи з бетоном та будівельними розчинами. “Мокрі роботи” припадають на фундамент (якщо потрібен цокольний поверх або підвал), обробку, штукатурку, шпаклівку. Стрічковий фундамент або фундаментні блоки не такі масивні, а значить, виконати такі роботи можна в стислий термін. Більше того, таких робіт теж можна уникнути, якщо вибрати гвинтовий пальовий фундамент.

Також величезний плюс – можливість проводити роботи без залучення спецтехніки. А це суттєво впливає на темпи роботи. Сюди варто віднести мінімальну усадку, що дозволяє почати обробку відразу після основних робіт.

Надійність

Те, що побудувати каркасний будинок можна швидко і недорого, не означає, що він буде неякісним. Такі будинки відрізняються надійністю, але все залежить від якості сировини, ступеня захищеності та ремонтних робіт. Якщо говорити про дерев’яні каркасні будинки, то важливо правильно обробити деревину та стежити за її станом. Наприклад, у Німеччині є каркасні будинки з більш ніж сторічною історією. Хіба це не є доказом якості?

Простота процесу

Каркасний будинок зводиться без залучення спецтехніки. Це означає, що на будівельному майданчику буде мінімум сміття. А ще, розпочати обробку можна відразу після завершення основних робіт. Каркасний будинок складається як конструктор.

Хороші експлуатаційні характеристики

Каркасні будинки добре зарекомендували себе в експлуатації. Чого тільки вартує низька теплоємність стін. Взимку виходить значно економити на опаленні, адже будинок добре тримає температуру. У той же час, влітку не знадобиться використовувати кондиціонер.

Каркасний будинок – можливість швидко і недорого втілити у життя будь-які архітектурні рішення

Насправді, за каркасними будинками майбутнє. Навіщо чекати кілька років і переплачувати, якщо можна заїхати до будинку з ремонтом вже через кілька місяців, а то й тижнів, якщо йдеться про дачний або літній будиночок.

І вже зараз, насолоджуватися життям у власному будинку, який має відмінну енергоефективність, економічність, естетичний зовнішній вигляд та простоту експлуатації.

Ви завжди можете вибрати один із сотень готових проектів або замовити індивідуальний проект і отримати будинок своєї мрії.

Каркасний будинок від компанії Сервіс Буд

Каркасні будинки – один із ключових напрямків роботи компанії. За 10 років діяльності ми реалізували понад 150 проектів. Загалом ми збудували понад 23 000 квадратних метрів житла.

Ми в “СервісБуд” пропонуємо два основні варіанти комплектації:

  1. Під чистове оздоблення (від $450). По суті, ви отримаєте новобудову. Будинок буде зданий з виконаними роботами зовні (коробка будинку, покрівля, вікна, двері). Вам залишається тільки ремонт усередині та фасаду будівлі.
  2. Під ключ (від $800). Ми зробимо проект будинку та дизайн інтер’єру. Ви отримаєте ідеальний будинок, як на зображенні.