fbpx

Скільки коштує двоповерховий будинок у 2022 році?

Побудувати двоповерховий будинок не так дорого, як здається спочатку. Насправді це економніше – як з точки зору земельної ділянки, так і безпосередньо будівництва. Звичайно, все залежить від того, який будинок ви хочете – розкішний цегляний будинок або маленький модульний котедж за канадською технологією. Давайте розберемося, скільки коштує збудувати двоповерховий будинок у 2022 році.

Що впливає на вартість будівництва двоповерхового будинку?

Ціна будівництва двоповерхового будинку залежить від кількох факторів. Ми об’єднали їх у кілька великих груп, це: особливості проектування, вибраний матеріал будівництва, фасад та покрівля, внутрішнє оздоблення та інженерні комунікації. Розглянемо, як впливає кожен чинник на ціну будівництва двоповерхового котеджа.

дом

Проектування

Перш ніж збудувати двоповерховий будинок, потрібно його спроектувати. Це основний етап будівництва, тому до нього необхідно підійти з максимальною відповідальністю. Від якості інженерного та архітектурного проекту залежить довговічність будинку та комфорт життя в ньому. На вартість проектування вплине зовнішній вигляд, площа, складність планування, наявність додаткових приміщень – наприклад сауни або басейну всередині. Перш ніж збудувати двоповерховий будинок, обов’язково знайдіть хороших фахівців для проектування.

Матеріал

Для початку потрібно визначитися, з чого звести двоповерховий будинок.

Найдешевше побудувати двоповерховий будинок із СІП-панелей за канадською технологією. До того ж, дуже швидко – звести двоповерховий будинок з оздобленням усередині можна лише за 3-4 місяці. Передбачає використання готових СІП-панелей, яким не потрібний потужний фундамент та подальше укладання. При цьому канадські каркасні будинки дуже теплі завдяки теплоізоляції, які початково містять панелі, довговічні, стійкі.

Найдорожчим варіантом буде зведення двоповерхового будинку із цегли. Але він буде найдовговічнішим, надійним, теплим. Плюс йому можна надавати будь-які форми та реалізувати дійсно незвичайне дизайнерське рішення. По термінах з цеглою також працювати довше (потрібний потужний фундамент, укладання по одній цеглині, усадка), проте воно того варте. Побудувати двоповерховий будинок із цегли – це зробити інвестицію в майбутнє.

Можна звести двоповерховий будинок з піноблоків або газоблоків. За вартістю та термінами це буде золота середина між цегляним особняком та котеджем із СІП-панелей. Будинок із піноблоків також дуже зручний, довговічний, теплий. Але потрібно дуже серйозно поставитися до гідроізоляції, оскільки пінобетон та газобетон вбирає до 35% вологи з довкілля.

Фасад

Вибір фасаду дуже впливає на бюджет, потрібний для зведення двоповерхового будинку. Фасад можна обробити штукатуркою типу “короїд”, вініловим сайдингом, дерев’яним фальшбрусом. Також на вартість вплине необхідність та якість утеплення. Покрити теплоізоляцією можна зовнішні стіни, дах, перестінки та міжповерхові перекриття. Але враховуйте, що чим краще ви утеплите будинок, тим дешевшим буде його опалення. Якісна теплоізоляція зберігатиме тепло взимку та приємну прохолоду влітку. Вона окупиться вже за перший рік за рахунок економії на рахунках за опалення та кондиціювання повітря.

Покрівля

Покрівля також значно впливає на вартість будівництва. Оптимальний варіант вибору покрівлі – металочерепиця, у неї найкращий баланс ціни/якості. Якщо ж ви готові побудувати двоповерховий будинок з усім найкращим, то зверніть увагу на бітумну черепицю – вона більш якісна, довговічна і має відмінні експлуатаційні властивості (зокрема, рівень теплоізоляції, гідроізоляції, шумоізоляції). Але й вартість її буде вищою. На бюджет покрівельних робіт також вплине форма та площа даху. Чим вона складніша, чим більше в ній ламаних ліній та «шпаківень», тим дорожче обійдуться покрівельні роботи. Але якщо ви вирішили звести двоповерховий будинок, зробіть його ідеальним!

Внутрішнє оздоблення

По-перше, на вартість вплине те, чи буде підрядник, найнятий побудувати двоповерховий котедж, виконувати чистовий декоративний ремонт або тільки підготує поверхні, а все інше ви робитимете самотужки. Природно, перший варіант на перший погляд дешевший – проте, як показує практика, у результаті ви переплачуєте. Фахівці знають, як купувати матеріали без переплати і скільки точно їх потрібно, чим можна замінити більш дорогі текстури та в яких випадках економія неприпустима. Іноді ремонт виходить дорожче, ніж збудувати двоповерховий будинок!

Також на підсумкову ціну впливає вибір матеріалів, які ви використовуєте для обробки. Косметичний ремонт можна зробити у бюджетному, середньому чи преміальному сегменті. Наприклад, в економ-варіанті стеля може бути просто пофарбована, а в середньому можна використати натяжні французькі конструкції.

Інженерні комунікації

Інженерні комунікації – це основа, що визначає комфорт життя у домі. Якщо ви вирішили побудувати власний двоповерховий будинок, потрібно добре попрацювати над створенням комунікацій, зокрема:

  • система водопроводу (холодне та гаряче водопостачання) і сантехніка;
  • каналізація;
  • опалення;
  • електромережі та точки виведення електрики, підключення освітлювальних приладів;
  • система вентиляції.

Заощаджувати на інженерних комунікаціях заборонено! Вони мають бути преміальної якості, оскільки від цього залежить комфорт та безпека. 

Як визначити вартість будівництва 2 поверхового будинку?

Щоб більш точно прорахувати бюджет, необхідний, щоб побудувати двоповерховий особняк, зв’яжіться з нашими менеджерами. Вони розрахують калькуляцію робіт з урахуванням всіх факторів – площі, матеріалу стін, покрівлі та фасаду, внутрішньої обробки та комунікацій та інших моментів, без яких неможливо звести двоповерховий будинок. Попередній прорахунок бюджету – безкоштовний, незалежно від того, вирішите ви побудувати двоповерховий котедж з нами чи ні. А щоб його замовити, ви можете заповнити форму зворотнього зв’язку – наш співробітник зв’яжеться з вами найближчим часом. Також ви можете зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті.

Скільки коштує збудувати двоповерховий будинок від компанії Сервіс Буд?

На вартість впливає ще кілька факторів, зокрема – ціни підрядника. Компанія «СервісБуд» пропонує побудувати двоповерховий котедж на справді вигідних умовах. У нас два основні тарифи:

– збудувати двоповерховий котедж під обробку. Передбачає всі роботи, крім нанесення фінішного декоративного покриття (проектування, створення фундаменту, зведення стін та укладання покрівлі, прокладання комунікацій, зовнішнє оздоблення та підготовчі роботи для зовнішнього оздоблення). Вартість послуг нашої компанії у цьому тарифному пакеті – від 450 доларів за квадратний метр;

– збудувати двоповерховий котедж під ключ. Передбачає, що ви замовляєте будинок, а згодом у нього в’їжджаєте. Фінішний ремонт виконують наші фахівці – попередньо досвідчений дизайнер інтер’єру створює концепцію, візуалізацію у спеціальних комп’ютерних програмах, і ви точно розумієте, якою буде обстановка всередині. Вартість послуг компанії «СервісБуд» у цьому тарифному пакеті – від 800 доларів за квадратний метр.

Ми можемо побудувати будинки площею від 100 квадратних метрів – на один або кілька поверхів, з цегли або готових модулів.

Вигідно побудувати двоповерховий будинок з басейном, облагородженою ділянкою та дизайнерським ремонтом усередині ви можете з компанією «СервісБуд». І розпочати роботи ми можемо вже завтра. Для цього потрібно зробити перший крок – зв’язатися з нашими менеджерами. Ви можете заповнити форму зворотнього зв’язку або зателефонувати за номерами, вказаними на сайті. Вони детально вас проконсультують, прорахують попередній бюджет, назвуть реальні терміни, необхідні для того, щоб побудувати двоповерховий будинок, і розкажуть про подальші кроки. Ви відразу зможете призначити зустріч із проектувальником та огляд земельної ділянки під будівництво.

Давайте почнемо роботу, щоб вже до кінця року побудувати двоповерховий будинок, про який ви мріяли!