fbpx

Канадський будинок – сучасна технологія будівництва каркасних будинків

Під канадським будинком мають на увазі будівлю, побудовану за канадською технологією, яку також називають СІП технологією. Вона ґрунтується на принципах каркасно-щитового малоповерхового будівництва. Базовий будівельний елемент будинку за канадською технологією – це структурно-ізоляційна панель SIP. Вона складається із трьох шарів. Зовнішній та внутрішній представлені вологостійкими ОСП-3 плитами мінімальною товщиною 12 мм, а середній – пінополістиролом завтовшки 140 мм. OSB забезпечують жорсткість та механічну міцність конструкції. Пінополістирол виконує роль тепло- та звукоізоляції. Шари склеюються між собою поліуретановим клеєм під тиском преса до 18 тонн. Така технологія виробництва гарантує міцність та довговічність СІП-панелі.

Будинок за канадською технологією: основні етапи будівництва та оздоблення

Побудувати будинок за канадською технологією можна за 3-4 місяці. Прості типові проекти вдасться реалізувати швидше – протягом 2-3 місяців. Якщо роботи виконуються «під чистове оздоблення» без фасаду, будівництво можна закінчити ще швидше. Зведення канадського будинку можна поділити на шість етапів.

Перший етап – підготовка фундаменту та монтаж перекриття першого поверху. В той час, поки на заводі виготовляється домокомплект за вашим проектом, на будівельному майданчику готується фундамент. Конструкція з SIP легка, тому для каркасного будинку чудово підійде фундамент на гвинтових палях. Основні плюси гвинтово-пальового фундаменту: швидко будується, технологія монтажу досить проста, підходить для нерівних ділянок, його можна встановлювати у зимові місяці. Канадський каркасний будинок також можна будувати на стрічковому або монолітному фундаменті, у тому числі на утепленій шведській плиті та на утепленому фінському фундаменті. Коли основа буде готова, встановлюється перекриття першого поверху.

Другий етап – встановлення стін за каркасно-щитовою технологією. Коли готовий домокомплект буде доставлений на будівельний майданчик, можна приступати до збирання першого поверху. За канадською технологією монтаж починається з установки кутових панелей. Після цього послідовно встановлюються стійки та стінові панелі по всьому периметру. Обов’язково проводиться обв’язування готових стінок.

Третій етап – монтаж кроквяної системи та даху. Відповідно до канадської технології покрівельна система також виготовляється із СІП-панелей.

Четвертий етап – монтаж вікон та дверей. Віконні та дверні отвори виготовляються в заводських умовах, тому вони дуже точно відповідають розмірам рам. Це значно спрощує та прискорює монтажні роботи.

П’ятий етап – укладання покрівельного покриття. Швидкомонтовані одноповерхові каркасники легкі, але дуже міцні. Вони добре витримують вагове навантаження, тому для даху можна вибрати будь-який тип покрівельного покриття, чи це важка керамічна черепиця, чи легкий метало профіль.

Шостий етап – підключення інженерних комунікацій, внутрішнє та зовнішнє оздоблення. Оформлення фасаду може проводитись одночасно з проведенням комунікацій. Чистове оздоблення стає заключним етапом будівництва будинку за канадською технологією.

Основні переваги канадської технології будівництва будинків

Плюси каркасників обумовлені технологією будівництва та характеристиками СІП-панелей.

Механічна міцність

Зовнішні несучі стіни, міжкімнатні перегородки та міжповерхові перекриття утворюють міцну та надійну конструкцію з високою сейсмостійкістю. Канадські каркасні будинки не бояться землетрусів, а зовнішній ОСП шар стін гарантує гарний захист від механічних впливів.

Екологічність

Для будівництва використовуються екологічно безпечні матеріали: натуральне дерево, ОСП із деревної тріски, пінополістирол і поліуретановий клей.

Теплоізоляційні характеристики

Будинок за канадською технологією виходить дуже теплим. Завдяки низькій теплопровідності SIP панелей кімнати швидко прогріваються і дуже повільно охолоджуються. На опаленні вдасться заощадити до 80%.

Висока швидкість будівництва

Повністю готовий для проживання будинок із підключеними комунікаціями, зовнішньою та внутрішньою обробкою будується за канадською технологією за 3 місяці. Якщо ви замовляєте індивідуальний, а не типовий проект, ще приблизно місяць займає проектування.

Довговічність

Термін служби будинку, збудованого за каркасною технологією – 50-80 років. Протягом цього часу будівля не потребує капітального ремонту.

Доступність

Канадські будиночки коштують недорого, завдяки низькій ціні СІП-панелей. Крім того, за рахунок невеликої ваги панелей, для їх встановлення за канадською технологією не потрібно залучати важку техніку.

Вартість канадського будинку – як розраховується ціна

Будинки, збудовані за каркасною технологією, доступні за своєю ціною. Вартість залежить від:

  • складності проекту;
  • типу фундаменту;
  • поверховості;
  • конструкції покрівлі;
  • наявності панорамних вікон;
  • типу зовнішньої та внутрішньої обробки.

Будинок за типовим проектом коштуватиме набагато дешевше, ніж індивідуально спроектований.

Будинок за канадською технологією від компанії Сервіс Буд

Будівництво каркасних будинків за канадською технологією – один із головних напрямків роботи нашої компанії Сервіс Буд. Ми реалізуємо типові та індивідуальні проекти. Завдяки великому досвіду та професіоналізму нашої команди ми вирішуємо завдання будь-якої складності. За роки роботи ми збудували десятки канадських будинків. Переглянути фото наших робіт можна у розділі портфоліо.

У нас можна купити будинок за канадською технологією у двох варіантах комплектації:

  • Під чистове оздоблення. Ми виконуємо всі будівельні роботи, встановлюємо вікна та двері, підключаємо інженерні комунікації. Вам залишається лише виконати внутрішнє та зовнішнє оздоблення. Ціна проектів – від $450.
  • Під ключ. Виконуємо весь комплекс робіт – від проектування та дизайну інтер’єру до чистового оздоблення. Замовляючи будівництво під ключ, ви отримуєте повністю готовий будинок, до якого можна в’їхати відразу після здачі проекту. Ціна – від $800.

У нас можна замовити каркасний будинок за канадською технологією площею від 100 кв. м.